Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 32. hétnél járok. 2 hét...

A 32. hétnél járok. 2 hét múlva mennénk welneselni, mit tegyek? elmenjek vagy inkább majd ha meg lesz a baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha rámhallgatsz akkor inkább nem mész el baj is lehet belöle.Ugyanakkor jót tenne a testnek de én személyszerint nem tudnám magamnak megbocsátani ha baj lenne.
2008. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy welnesselni? Szauna félék, meleg-vizes nagy közös medencék, jacuzi kizárva...:o( Én voltam olyan 25 hetesen egy ilyen welness hotelban, de nemigen használtam semmit, csak nagyokat sétáltam, ettem, pihentem...es a lábamat lógattam a dzsakuziba. Masszázsra se ajánlott menni, főleg nem talpmasszázsra..max arca. Ha el is utaztok, lehet, hogy olcsóbb lenne, ha nem welness hotelba hanem csak egy simába mentek...talán az nem olyan drágra, de mégis kimozdulsz és pihizel. Szép heteket!
2008. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pihenni ahogy írták,miért ne, de ha kimondottan a wellness adta lehetőségekre gondolsz,nem igazán ajánlatos.
2008. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem meleg vízben lehet úszni, nagyon egészséges, pakolásokat kaphatsz, armasszázs, manikűr, pedikür, testmasszázs-csak hozzáértővel,vagy kerülje a hátad, de alábat, kezet lehet.

Ne menj meleg vízbe, szaunába, de különben miért ne?

Jó pihenést, irigyellek, mi is úgy elmennénk, csak másra kell a pénz..

2008. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a válaszokat!

Háát nagyon lelombozódtam!!!:-(

Én a melegvizes fürdőzésre gontoltam mert a szaunákban bepánikolok,rám tör a klausztrofóbia!!

Áh,nem baj van már egy 3 éves kisfiam,így mégtöbbet lehetek vele!!!

2008. ápr. 11. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!