Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen mekkora volt a...

10 hetesen mekkora volt a pocitok?

Figyelt kérdés
Nekem első babó de már "látszik" ez normális? :)
2009. jún. 9. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha még nem látszódik. Meg alkattól is függ! Én 11 hetes vagyok, nem látszódik semmi, néha érzem, hogy fel van puffadva a hasam, és ennyi. Szerintem Te úgy is hamarabb fogod "érezni", hogy nő a pocid, mint az emberek, akik látnak. Azoknak csak később lesz nyilvánvaló a terhességed.
2009. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy látszódik, csak a puffadástól van egyébként

az első voltam:)

2009. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszike! Ari vagy! :)
2009. jún. 9. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ milyen testalkatú vagy. Ha vékonyabb akkor simán látszódhat, ha nem akkor lehet hogy csak fel vagy még puffadva. Én nem vagyok/voltam vékony alkatú és nekem már a 15 héten volt aki észre vette. Boldog babavárást!
2009. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is 10 hetes vagyok. Most nincs pocakom, de a múlt héten úgy jártam, hogy reggel lapos és estére szépen kikerekedett, bevettem egy Espumisant és reggelre megint leeresztett. Szóval ez csak puffadás volt, de annyira, hogy reggel elmentem anyukámhoz, rendesen begombolt nadrággal és délután már nem ért össze a nadrág. Még szerencse, hogy hideg volt és a széldzseki eltakarta.

Szóval ilyen idősen még nem a baba látszik.

2009. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10 hetesen a baba 3-4 cm,tőle még nincs nagyobb pocak.Az még csak a puffadás,ahogy helyezkednek a belek.Nekem most kezdett kicsit gömbölyödni,és már a 24.hétben járok,de egy pulcsi lazán eltakarja.
2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem látszik már. Első baba is korán látszott, szülés után a kitágult bőröm sajnos nem ment egészen vissza, most meg kezd feszülni már. (kilóban még nem híztam)

Egyébként valóban alkattól függ :)

2009. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a baba mekkora, de a méh is nő már korán. Emiatt is van a gyakori vizelés, mert nyomja a hugy hólyagot. De a pocakot még valószínű, hogy a belek töltik ki.
2009. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!