Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Kijött az aranyerem, eléggé fájdalmas. Mit tegyek? ( Aloe-s krémmel kenem. Szeretném, ha hamar elmúlna. )

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden este kamillás ülőfürdő,és reggel este kenegesd körömvirágkrémmel.Nagydolog után mosd meg alaposan,és utána körömvirágkrém.

Nagyon jó még:

szelídgesztenye, orbáncfű és diófaleveles ülőfürdő

2 evőkanál reszelt,aprított gesztenye, 1-1 kanál orbáncfű és diófalevél, ezt egy fél liter forró vízbe,és csüccs bele,amikor ár elviselhető.Ha nincs elég nagy lavorod,akkor kádba.egy kicsit több vízbe,de vigyázz,hogy csak a feneked érjen bele.Szerencsés vagy,hogy csak most jött ki.Én már túl vagyok két baromi fájdalmason,pedig még csak 34 hetes vagyok.

Ne ülj hideg helyre,és egyáltalán keveset ücsörögj,mert az rontja a vérkeringést.Azért jöhet i ilyenkor az aranyér,mert rossz már lent a vérkeringés,baba nyomja.Valószínűleg szüléskor is ki fog jönni,és nem akarlak elkeseríteni,de örökletes.Tehát lehet a babának is lesz majd.

2008. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél aranyér elleni krémet a gyógyszertárban!Ezzel nem jó játszani!
2008. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Hemorid krém nekem nagyon bevált, gyógynöényes és állatira frissít és hűsít. Nekem a védőnőm ajánlotta.Vény nélküli.
2008. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mastu S is jo, nekem ket nap alatt elmulasztotta.

Szinten veny nelkuli.

2008. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem szedtem rá semmilyen gyógyszert vagy krémet, viszont rendszeresen fogyasztom a Flavon max-ot, illetve mióta babás vagyok, a Flavon Kids-et. 2 nap alatt eltüntette. És én a sokadik vagyok a családból, akinek nyomtalanul eltűnt tőle pár nap alatt és többé nem is jött vissza. Ha érdekel ez a termék, írj egy e-mailt, szívesen tájékozttlak, én esküszöm rá, nekem nagyon bevált!
2008. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! Sokat segítettetek. !!
2008. ápr. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!