Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A "fehér" folyás a terhesség...

A "fehér" folyás a terhesség alatt fehér vagy színtelen?

Figyelt kérdés

Eddig is volt, néha több, néha kevesebb. Az elején teljesen színtelen volt, most pedig szó szerint fehér színű. Lehet, hogy fura, de megnéztem tükörrel és a a hüvelybemenetben "ül" egy kis fehér színű, nyúlós váladék. Ez normális vagy menjek orvoshoz, mert fertőzés lehet?

25 hetes kismama!


2008. ápr. 11. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is sokkal több fehér folyásom van állapotosan mint előtte.Azt mondta a védőnő,amig nem fáj,nem viszket,nem kellemetlen,addig nincs baj.Szerintem neked is ez van.Ja és kifejezetten fehér.17 hetes kismama
2008. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van fehér folyásom már az elejétől fogva.Addig míg nem szagos vagy véres addig nincs semmi gond.Most 2 hete nekem is olyn nyúlós és fehér,de az orvos szerint normális.Boldog babavárást.Üdv:31 hetes kismama.
2008. ápr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!!

Nektek is boldog babavárást!!

2008. ápr. 11. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!