Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tanácsadáson már megint az...

A tanácsadáson már megint az egekbe szökött a vérnyomásom, pedig amúgy nem magas, van más is így? Ha igen akkor mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor próbálok nagy és mély levegőt venni és egyre jobban és jobban ellazulni. Valami szépre gondolni. Mondjuk egy virágos mezőn fekszek a fűben és nézem a felhőket és a kék eget. Nekem épp tegnap sikerült ettől annyira ellazulni vérnyomásmérés alkalmával, hogy az már túl jó is lett... :)

Próbáld meg!

2009. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket, hogy a tanácsadás végén mérjenek vérnyomást.

Nekem rendszeresen magas volt, mikor az érkezés után mérték, holott normál esetben olyan alacsony a vérnyomásom, hogy majd leesek a székről is :-)

2009. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak! Nekem fehérköpeny-szindrómám van :), de mióta ezt alkalmazom, normális értékeket mérnek:) Figyelek a légzésemre is. Lassan ki-be, de úgy hogy közben azért más ne nagyon vegye észre :)
2009. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: 1. válaszra reagáltam, csak közben érkezett egy másik :)
2009. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat.Nektem mennyiket mértek, mi volt a legtöbb?Az a baj hogy ha a végén is mérik, folyamatosan azon parázok közben hogy biztos magas lesz.Már tiszta paranoiás vagyok, le szeretném küzdeni, hisz előtte nem volt ilyen, csak most a 16. héttől.
2009. jún. 9. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyan ezt művelem amikor tudom, hogy vérnyomást fognak mérni. Első nekifutásra 160/100 általában, aztán amíg a védőnő jegyzetel, beír mindent addig 4-5 ször még megmérjük. A végére sikerül 130/80-ra letornáznom. Mindig megfogadom, hogy nem parázok, de nem tudok ellene tenni. A tudat, hogy biztos magas lesz.....
2009. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!