Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a szegedi Bérkert Klinika 4D-ről?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kétszer voltam ott, mindkét gyermekemmel, és csak ajánlani tudom. Van összehasonlítási alapom is a MediCenterrel, mert ott is voltunk, de meg sem közelíti a Bérkert Klinikát. Sikovanyecz doktor csinálja, nagyon alapos, a feje tetéjőt a kislábújjáig mindent átnéz, belső szerveket, főbb ereket, szívet, mindent nagyon alaposan. Bátran merem ajánlani.

2012. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én második babámat fogom Sikovanyecz dokinál szülni. 4D-s uh-on nem voltam nála, de a sima uh-on is mindent alaposan megnéz. 4 hetente járok hozzá és minden alkalommal még a lábacskáján az ujjakat is megszámolja. Tényleg mindent. Mindent mutogat, hogy ez mi, az mi, minden rendben van-e.

Én meg vagyok vele elégedve nagyon. Én csak ajánlani tudom.

20hkm

2012. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Már be is jelentkeztem 4D-re a doktorúrhoz.Április 18-án megyek akkor leszek 25 hetes remélem addigra szép formás lesz a kis csöpségem és szép képeket tudunk majd készíteni róla! :)
2012. márc. 16. 10:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Én is akkor leszek 25 hetes! Én április 17én megyek. Nagyon kedves doki, én minden alkalommal kapok tőle 2 db képet, egyet a pofijáról, egyet meg az egész testéről.

Gratulálok!

2012. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Te mikorra vagy kiírva?Én aug. 1-re. :)
2012. márc. 17. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én augusztus 5-re. De valószínű, hogy hamarabb meglesz a kiírtnál.
2012. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!