Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem 8hetes lehetek de...

M.Andy kérdése:

Szerintem 8hetes lehetek de az ultrahang szerint csak 6hetes. Nincs még szívhang. Leírtam a kiegészítés rovatban a problémám! Tudnátok segíteni!?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve! 01. 07-én volt meg utoljára a menszeszem. 02.11-én voltam hüvelyi u. hangon GS 0.55cm Ga 4w3d. Vissza mentem03. 03-án rá3hétre és ott nem mutatott szívhangot. GS 1.69cm GA 6w0d YS 0.68 1hét 3nappal kisebb mint kéne lennie. Szerintetek él még a kisbabám? Van esélye, hogy lesz szívhang?! Aki esetleg hasonló cipőben járt, ha írna megköszönném! Szép napot Nektek!
2012. márc. 6. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedve skérdező mintha én írtam volna,nekem 01.09.-én volt meg utoljára, február 21.-én mentem először dokihoz haláli nyugalommal mert kislányomnál már 6 hetesen kereken szívhang volt és 7 mm-es élő embrió, csalódás ért mert csak egy pici fekete petezsákot láttunk az ultrahangon két hétre rá visszahívtak akkor még jobban bizakodtam ez volt tegnap a petezsákom nőtt további 14 mm-ert de még emrió mindig nincs se szívhang én is nagyon elkeseredtem hétfőn újra kell mennem, nagyon aggódom. Doki kitérő válaszokat adott, szerinte csak 6 hetes vagyok. Mikor mész újra?
2012. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon korán pozitív lett a tesztem, 2 hét múlva visszamentem és csak petezsák volt, az orvos letett róla, de még 3 nap múlva visszahívott, hát ott volt a szikhólyag, további 2 nap múlva meg szívhang is. Istenem, milyen boldog voltam! A növekedés jót jelent, nekem is sokkal később fogant, higgyél benne!
2012. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm még egyszer a biztató szavakat,sokat segített,hogy kicsit nyugodtabb legyek!

Ma megyek este privát rendelésre...gondoljatok "Ránk"! :)

Holnap reggel megírom bármit is mond az orvos..

Én is szorítok mindenkinek itt,hogy rendben legyen minden!

Szép napot Nektek! :)

2012. márc. 7. 06:29
 14/19 anonim ***** válasza:
11-es vagyok légyszi majd írj mi volt nekem is remény lenne a jó hír:)
2012. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most értünk haza az orvostól. Azt mondta menszesz szerint 8hetes vagyok de a magzat 6hetes..és látott szív pulzálást! :) Azt mondta élő terhesség,Ő mindent rendben talál de 2hét múlva még ránézne fejlődik-e rendesen.

Köszönöm szépen a biztató szavakat mindenkinek aki írt Nekem! Szép napot Nektek és jó babavárást,akinek aktuális! :) Üdv: Andy

2012. márc. 7. 20:29
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Látod, látod!! Ezért kár hamar dokihoz menni!!

De mindegy, a boldogságod úgyis feledteti az eddigi izgalmakat!

Tényleg nyugodj meg, pihenj és lassan már az émelygés is beköszönt....de az ember még ennek is tud örülni, olyan csodálatos gyermeket várni!

Szívből kívánom, hogy többet ne aggódj és élvezd az állapotod, és egészséges babát szülj!

2012. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok! üdv a várandós kismamák körében!:)
2012. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek aki írt Nekem és drukkolt..annak köszönöm szépen! Sajnos tegnap elveszítettem a kisbabám! :(

Jól esett az a sok jó szó és jó kívánság...

Aki pedig a babóját várja annak jó egészséget kívánok és sok sikert a picihez! Sziasztok..

2012. márc. 20. 08:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom! Mielőbbi babásodást kívánok!
2012. márc. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!