Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintem 8hetes lehetek de...

M.Andy kérdése:

Szerintem 8hetes lehetek de az ultrahang szerint csak 6hetes. Nincs még szívhang. Leírtam a kiegészítés rovatban a problémám! Tudnátok segíteni!?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve! 01. 07-én volt meg utoljára a menszeszem. 02.11-én voltam hüvelyi u. hangon GS 0.55cm Ga 4w3d. Vissza mentem03. 03-án rá3hétre és ott nem mutatott szívhangot. GS 1.69cm GA 6w0d YS 0.68 1hét 3nappal kisebb mint kéne lennie. Szerintetek él még a kisbabám? Van esélye, hogy lesz szívhang?! Aki esetleg hasonló cipőben járt, ha írna megköszönném! Szép napot Nektek!
2012. márc. 6. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj ezen attól,hogy 8 hetesnek számítol a peteérés időpotja nem feltétlenül annyi.Lehet,hogy nem vagy még 6 hetes sem.De kb.

Nem hinném,hogy baja lenne a babának várj türelemmel.Csak nyugi.

2012. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Növekszik a leletek szerint, tehát él. Nem lehet, hogy csak késői volt a peteérésed? 6 hetesen nekem sem láttak még szívhangot, legközelebb 11 hetesen mentem és ott láttam először, hogy pulzál a szíve.
2012. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a biztatást! :)

Tegnap nagyon kiborultam és sírtam miután az ultrahangos orvos is érdekesen viselkedett...kétértelműen adott csak választ...

Próbálom türelemmel kivárni..és reménykedni...

Még egyszer köszönöm!

2012. márc. 6. 15:03
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Az előző adatokhoz képest a másodikon már láttak szikhólyagot is, ami alapvetően jó jel, de ebből még valóban bármi lehet (a legutóbbi leleted egy kb. öt hetes terhességnek felelhet meg). Megbízható infót a következő ultrahang fog majd jelenteni, addig nyugalom!!!
2012. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is elején kisebb volt, mint ahogy én számoltam. Ne aggódj, minden rendben lesz egy-két hét és hallod majd dobogni a szívét!
2012. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Szia!Első vagyok.

Tudom,hogy milyen várni...lenne egy ötletem ami talán segíthet ezekben a kőkemény hetekben.

A Media Mark-ban van egy szívhang ellenörző készülék.Fel lehet vele venni a baba szívhangját.Nem mondom,hogy olcsó,de most hó elején talán jobban ki tudol szorítani rá K.B.:10 000 Ft.Ezzel a készülékkel te otthon hallgathatod a pocaklakód legelső szívdobbanását és nem kell arra várni,hogy mit mutat az ultrahang.

Remélem tudtam valamicskét segíteni.Nagyon nagyon szorítok értetek.!És kérlek írd meg,hogy mi történt veletek.Marad-e veled a picurkád...A reményt soha fel ne add!

2012. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha lehet egy tanácsom, ilyet még ne vegyél, az első hetekben nagyon ritkán lehet vele hallani, és csak rád hozza a frászt ez is.
2012. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6hetesen nekem se látott semmit a doki csak üres petezsákot. Azzal "vigasztalt",hogy ebből még bármi lehet.

Ma vagyok 16 hetes. :)

Ne idegeskedj,pihenj!

Boldog babavárást!

2012. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is van szívhangfigyelőm,de kb csak 2 hete tudom használni,mert azóta találom meg vele a baba szívhangját.

Most még felesleges venned,ráér jó két hónap múlva is. Én amúgy nem bántam meg,hogy megvettem.


Utolsó voltam

2012. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Probalj meg megnyugodni! En 6 hetesen mentem el a dokihoz, 100 % biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. A doki 10 percig kereste a babamat, de meg csak petezsakot sem latott. Legkozelebb 2 het mulva, 8 hetesen mentem vissza, de nem volt meg szivhang, semmi. Aztan 41 hetesen szultem. Ami azt jelenti, hogy kesobb fogant!

Tudom nehez, minden perc egy oranak tunik, de probalj meg nyugodt maradni, legkozelebb mar lesz szivhang biztosan!

2012. márc. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!