Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. és...

6 hetes terhes vagyok. és mikor először mértem a hőmet nemment fel. ez lehetséges?

Figyelt kérdés
pozi a teszt. 2 is. de a a hőm nem ment fel. vagyis 37,2 volt nappal de regel rendes volt 36.6 mindig. ez lehetséges ? volt már valakinek hogy nemment fel a hője és mégis babás volt?
2008. ápr. 10. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy normális, nem kell mindig hőemelkedésnek lennie. nekem is ugyanilyen változó volt, hol 37,2 hol 36,8. Ezen végképpen ne izgulj!!!!Sőt én utáltam, amikor hőemelkedésem volt, mert fájt a fejem tőle.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sosem mértem a hőm,ha van pozitiv teszted,dobd el a hőmérőt,m,inek stresszelni magad,menj el a dokihoz és nyugodj meg,és a legfontosabb,gratulálok!
2008. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fontos méricskélni, mindenkinek eltérő mi az átlaghője. Van akinek ez alacsony( 36.3-36.5), akkor nem is fog 37 fölé menni, mégis lehet terhes. Nekem is csak 3 tizeddel maradt magasabban , mint normál esetben( az átlagom: 36.8). Azóta nem mérem, mióta + lett a tesztem.
2008. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!