Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van az, hogy nincs...

Mitől van az, hogy nincs étvágyam? Próbálom magamba erőltetni az ebédet, de nem megy. Éhes vagyok pedig.20 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 14 hetes vagyok,de egyszerűen nem megy az evés.Mindig jó étvágyú voltam,de mostanában 2-3x kell nekifutni a kajálásnak.Azt érzem én is,hogy éhes vagyok és 2 falat után meg nagyon nagy teltségérzetem van.Eleinte azt hittem,a hányinger miatt,aztán az már csak reggel van,de az evés még mindig nem megy.Csak muszájból eszek.
2009. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szedjél valami vastartalmú vitamint, az étvágyhozó. Vagy az is lehet, hogy nyomja a gyomrodat a pici és azért nem tudsz enni.
2009. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! 19 hét 1 napos vagyok. Épp most fogytam megint 2 kilót. Nekem sem megy... Eszek két falatot és csókolom, ennyi volt. Ma pl egy kávééig jutottam el és egy 175 gr-os tejbegrízig,azt is fél órán keresztül tuszkoltam, s azt is csak azért, hogy a terhes vitamint, ne éhgyomorra vegyem be. Mondjuk nekem most megint feküdnöm kell :os Korai keményedések és fájások miatt.... Mi a fenétől éheznék meg?!? 48kg-os kismami....
2009. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag 20. hétig nem is nagyon szabadna hízni,Ha nincs étvágyatok akkor lapozgassatok egy szakácskönyvet hátha találtok benne valamit amire begerjedtek. Mégis a baba érdekében naponta egy kis csirkehús, sajt vagy joghurt, tojás, banán vagy málna (amiben sok vas van), igazán lecsúszhatna, hiszen lassan elkezd a bőre alá rakodni a zsír, neki híznia kell.
2009. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet a meleg miatt nincs étvágy. Én most reggeliztem pedig már reggel óta fent vagyok. És most sem voltam éhes csak már lelkiismeret furdalásom volt hogy nem ettem még, csak egy koffeinmentes kávét sok tejjel és egy pohár narancslevet. 23 hetes vagyok és 5 kilót híztam de az elején nem voltam rosszul, így most örülök hogy nem kívánom a kaját.

Nem lesz baja a babának, Ő elveszi ami kell neki! Ne aggódj. Majd megjön az étvágyad!

Szép napot!

2009. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A gyümi az lemegy. Barack, alma.de ennyi.:(
2009. jún. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!