Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor kinek higyjek?...

Most akkor kinek higyjek? Egy-két nap ennyire lényeges lenne?

Figyelt kérdés
Most csütörtökön megyek az AFP eredményért,de nem számítok jó eredményre mert amikor mentem a vérvételre a doki szerint(csütörtök) betöltöttem a 16. hetet(a mensim szerint is),de a 4D-n aztmondták hogy aznap( szombat) töltöttem.Nemtudom hogy most akkor hogy is van.Félek hogy tényleg rossz lesz az eredmény!Egy-két nap sokat számít?
2009. jún. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Á, nem hiszem, hogy 1-2 napszámítana. Ne izgulj!
2009. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!én 17 hetesen mentem,mert elfelejtettek szólni,hogy mennem kéne.Még jó,hogy ismerös szólt.Mikor rákérdeztem azt mondták elmehetk ,de valószinűleg nem lesz jó az eredmény.Elmentem és jó lett.Szóval,ne aggódj!A dokim azt mondta,az uh.eredmények sokkal fontosabbak!
2009. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm szépen a válaszokat!!Várom már nagyon a csütörtököt!!!
2009. jún. 9. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 nap nem számít és nálunk egyébként is a betöltött 16. héten kell menni.Engem egyénként a genetikai cvs utáni napon a 17. héten küldtek el, és így is épp, hogy picit magasabb lett az érték, de az is a szúrás miatt. A 12. uh eredménye sokkal pontosabb adatokat ad, mint az AFP, így sokszor a kis eltéréssel nem is foglalkoznak..
2009. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!