Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kunert babakocsi is van...

A Kunert babakocsi is van olyan jó, mint a Baby Merc Agat Lux? Vagy van valami lényeges különbség köztük (az árán kívül)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is e között a kettő között vaciláltunk,aztán végül a baby merc mellett döntöttünk.Nekem valahogy masszivabbnak tűnik és a szinek is jobban tetszenek
2010. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mi eddig inkább a Kunert mellett vagyunk, de inkább az ára miatt, mert a másik egy 10-essel több (hordozóval együtt), és nem tudom, hogy tud-e annyival többet.
2010. febr. 24. 13:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és amiatt is, hogy a Kunertet meg tudom nézni, a Baby Mercet viszont úgy tudom, hogy csak Pesten lehet, de az nekünk messze van.
2010. febr. 24. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:

hello, mi is nézegettük a 2 fajtát! nekünk a baby merc lett volna a nyerő,mert azt lehet bolygósitható kerékkel választani,a kunerteket eddig mindenhol fix nagy kerekesen láttam. ami sztem nehézkesebbé teszi a közlekedést, a kanyarodásnál mindig az egész babakocsit emelgeni kell(mintha járdára akarnál felmenni vele ugy értem az emelést-forditást)

a végén viszont egy teljesen más kocsi mellett döntöttünk:)

2010. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A Kunertet eddig én is csak fix kerekekkel láttam.
2010. febr. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!