Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Most akkor mit...

Kismamik! Most akkor mit csináljak? Ti mit tesztek/ tennétek?

Figyelt kérdés
Be szeretném melíroztatni a hajam,de olyan nagy az ellentmondás! Sokan mondják,hogy nem jelent semmit,sokan meg,hogy nem szababd! Most elbízonytalanodtam!
2009. jún. 9. 10:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Kb másfél havonta festetem a hajam hosszú évek óta,(szőkítlés helyesebben) ez alól nem volt kivétel egyik terhességem és a szoptattások időszaka sem.

Most is szoptatok, de már voltam többször fodásznál.

Az eredeti hajszínem borzalmas, a lenőtt haj méginkább.

2009. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Szerintem ugyanolyan káros kivinni a levegőre, főleg Bp-en, steril sátorban meg nem élhet szegény gyerek élete végéig.

2009. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

A melirozással, hogyha fóliával csinálja a fodrász akkor nem ártasz a babának, hiszen pont az a lényege, hogy nem a hajtővet festik be. Én most vagyok 19 hetes terhes és kb. két hete voltam melíroztatni.

Boldog babavárást!

2009. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
ne haragudjon az, aki lepontozott, de szerintem ezzel az erővel a levegőre se vidd a gyereked és addig míg a pocidban van, ne is egyél semmit és utána se adj neki semmit, mert abban is rengeteg káros dolog van... Most, ha én nem festeném a hajamat, akkor úgy néznék ki, mint a kendermagos tyúk (már, ha láttál olyat). Nem akarlak megsérteni, de ez a ne együnk, ne igyunk, ne festessünk, ne csináljunk semmit, mert babát várunk, azért túlzás...
2009. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
utolsonak:nem tudom ki pontozott le,de fontosabb a külsöd,mint a gyermeked?Ha nem muszáj,miért ártasz neki,ha nem tudod tutira,hogy nem ártalmas?
2009. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem pontoztam le senkit! Mindenkinek köszönöm a válaszokat! A védőnővel pont most beszéltem erről a dologról,hát nagy tévhit,hogy terhesség alatt nem lehet festetni,vagy melíroztatni,különben meg a melír nem is érintkezik a fejbőrrel! De mindegy ,én már megnyugodtam!
2009. jún. 9. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!