Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti mit tesztek...

Porcukormókus kérdése:

Kismamik, Ti mit tesztek azért, hogy egy kis színetek legyen?

Figyelt kérdés

Én most vagyok a 25. hétben, és mostmár kezdek úgy kinézni, mint egy hatnapos vízihulla.. Egyenlőre alapozóval "csalok", de nem igazán szeretem vakolni magam.

Mertek szolizni, vagy barnítókrémet használni?


2011. márc. 2. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szoliba nem jártam, de barnítókrémet használtam a terhességeim alatt, sosem volt belőle baj.
2011. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vettünk apronet-en pár ezer forintért Philips arc és felsőtest szoláriumot.

Mivel ősz-tél volt, úgy voltam vele, legalább az arcom ne úgy nézzen ki, mint valami hullának.

Annyira gáz vol, ráadásul vérszegény is voltam, gondolhatod:-(((((

2011. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várom a tavaszt :) Ahogy kisüt a nap, kiülök.
2011. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szoliba megyek, és nagyon jó krémet használok, így a 6-7perc bőven elég heti 1-2 alkalommal.
2011. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is a tavaszt várom, már elővettem a kerti ágyat is. :))
2011. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kérdés hetekkel ezelőtt. Én vissza mertem válaszolni, hogy voltam picit szoliban, mert én is úgy néztem ki, mint egy hulla (bocsi), és borzasztóan éreztem magam.

Nőgyógyász, védőnő véleményét kikértem, óvatos voltam (állószoli - max.klímával, törcsi a has köré, 6 perc), gyerkőcnek semmi baja nem lett, azóta 5 éves.


Na voltak itt, akik úgy nekem estek, hogy csak na.


Szóval szerintem pár alkalom odafigyeléssel nem árt, de kérd ki előtte az orvosod véleményét is. Fontos ugye az is, hogy minden rendben van-e a terhességgeddel.


Amúgy én előtte próbálkoztam többféle krémmel is, de foltos lettem tőlük :-(

Szoliba mikor jártam, akkor kb. én is 24-25 hetes lehettem.

2011. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Épp valamelyik nap mondta a kozmetikus, hogy volt olyan vendége, aki az utolsó hónapig rendszeresen járt terhesség alatt szolizni. Én eddig nem mertem bevállalni, pedig jobban érezném magam, ha lenne egy kis színem, de ez most másodlagos. Azért rá fogok kérdezni a dokinál, ha megyek legközelebb.
2011. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is várom a tavaszt! És ahogy előttem írták,nekem is másodlagos,hogy hogy nézek ki! Első a baba!
2011. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért baj, az ha valaki nem csak anya, hanem nő is akar egy kicsit maradni.
2011. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem baj,nem mondta senki,hogy baj! Annyit mondtak,hogy elsősorban legyen anya,a legfontosabb a baba legyen,és utána jöjjön minden más!
2011. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!