Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti mit tesztek...

Porcukormókus kérdése:

Kismamik, Ti mit tesztek azért, hogy egy kis színetek legyen?

Figyelt kérdés

Én most vagyok a 25. hétben, és mostmár kezdek úgy kinézni, mint egy hatnapos vízihulla.. Egyenlőre alapozóval "csalok", de nem igazán szeretem vakolni magam.

Mertek szolizni, vagy barnítókrémet használni?


2011. márc. 2. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is küzdök ezzel! Olyan a fehér vagyok, mint egy halálos beteg! Mindenki azt kérdezi tőlem hogy nem vagyok e beteg, mivel a baba még alig látszik és már unom! A válaszom mindig ugyanaz, hogy "nagy baj nincs, ami aug 19-el meg nem szünne" erre jót nevetnek, de már unom!


Várom a tavaszt és a napot, de már gondolkoztam hogy keresek helyet ahol van legalább arc szoli!

2011. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TKI Ibolya ***** válasza:
Szoliba nem mennék de egyébként sem szeretek járni úgy hogy nekem ez nem áldozat!Lehet kapni nagyon jó színezett hidratálókat amit ha fel kensz nem lesz olyan a fejed mint ha vakolat lenne rajta de napsütötte színed lesz.
2011. márc. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!