Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Most akkor mit...

Kismamik! Most akkor mit csináljak? Ti mit tesztek/ tennétek?

Figyelt kérdés
Be szeretném melíroztatni a hajam,de olyan nagy az ellentmondás! Sokan mondják,hogy nem jelent semmit,sokan meg,hogy nem szababd! Most elbízonytalanodtam!
2009. jún. 9. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

4-5 hetente festettem a hajam a kisfiammal, és most is voltam már fodrásznál.


11hkm

2009. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
semmi baj nem lesz,csak nyittasd ki az ajtot,ha festik had legyen levego!
2009. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Szia!


A barátnőm mindkét gyerekével végig 4 hetente festette a haját(szőkére), mindkét gyerek egészséges, nem volt semmi baja.

A mai modern festékek már nem jelentenek bajt.

2009. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Én is végig festtettem a hajam, mert már nagyon őszül és a szoptatás alatt is így van. Az a fontos, hogy jól szellőző helyen csinálják.. A festék nem szívódik fel a bőrbe így nem okoz semmi gondot. Esetleg az lehetséges, hogy a hormonok hatására nem fogja be a festék úgy a hajat, mint eddig, esetleg hamarabb lejön vagy nem azt a színt kapod, amit szerettél volna. De ez nagyon ritka esetben fordul elő!!
2009. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

kicsit off:

időben kezdj hozzászokni, hogy mindenről mindenki egész mást mond, teljes meggyőződéssel. Szülés után még inkább így lesz...

2009. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Szia, én is festetem. Ráadásul full szőkére. Nyiss ablakot, mert állítólag a belélegzett ammónia lehet káros.
2009. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Olvass utána és döntsd el te magad.

Én ezt tettem.

Nézd meg milyen kémiai vegyületeket tartalmaznak a festékek (benzol származékokat),és nézd meg milyen káros hatása van az egészségre.

A legerősebb rákkeltő anyag a benzol.

2009. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Linkek ahol erről olvashatsz:

[link]

[link]

De elég,ha beírjátok a keresőbe azt a 2 szót hogy:hajfesték rák.

Sok ilyen oldalt találtok majd.Ennyit megtehettek a saját és kisbabátok érdekében.Nekem mondhatom h mindegy,h ti hogyan döntitek el.De emberi kötelességemnek tartom figyelmeztetni benneteket.

A rák bármennyire is úgytűnik h egyik napról a másikra csak lesz...nem így van.Az első lépéseket már az anyaméhben megadjátok a piciteknek a hajfestéssel.

Ezek az anyagok a DNS-t károsítják.Töréseket okoznak benne.

Az én gyerekkoromban még nem volt rákos gyerek.Ma már rengeteg.

2009. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Én nem mertem bevállalni.Ha minimálisan ártana,már nem éri meg!4 hónapos a kislányom,már nem szopik,és most merek menni melliroztatni.
2009. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem festem amióta eldöntöttem a babavállalást.

Most 3 hónapos vagyok.

Nem fogom festeni a szoptatás alatt sem.

Mindennél fontosabb a babám egészsége.

2009. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!