Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén elhanyagolhat...

Terhesség esetén elhanyagolhatók a szénhidrátok?

Figyelt kérdés

A gyömölcsökre,zöldségekre fektetve a hangsúlyt csak kis mennyéségű szénhidrát(tészták,kenyér,péksütik) fogyasztásával,lehet gond terhesség közben esetleg majd később a baba egészségével?

Nem vagyok terhes,csak elgondolkoztam ezen.Nem szeretnék sokat hízni a terhesség alatt,csak amennyi szükséges.


2012. márc. 5. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a tévhit a "szénhidrát-kérdésben". Hála a jó istennek, a húson kívül MINDENBEN van szénhidrát (igen, még a gyümölcsökben, zöldségekben is), de ez így van jól, mert a szervezet ebből állítja elő az energiát. Ha nem lenne szénhidrát, semelyik szerv sem tudna működni. Egészségesen kell étkezni (mindenféléből, normális mennyiséget), nem elhanyagolni a mozgást, és minden rendben lesz.
2012. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom h mindenben van.Akkor tehát nem baj ha terhesség alatt hanyagolva van a fehérliszt?
2012. márc. 5. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha ennél, az sem lenne baj (viszont akkor teljes kiörlésűből egyél), csak nem kell két tálca csokikrémes sütit megenni reggelire.
2012. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem gond,ha a fehér liszt van hanyagolva!

Amúgy nem javasolják a szénhidrát kihagyását!


De a gyümölcsökben rentgeteg van!Azt meg úgyis eszik a kismama várandósság alatt a vitaminok miatt!


De pl fehérlisztet én egyáltalán nem eszem!


Csak teljes kiörlésűt!Ez nem gond!Dietetikus mondta (én még szoptatok is és a szopitanácsadó szerinte sem baj)


2 éves kislány és 31 hetes pocakcsajszi anyuja


Ja az első várandósság alatt ettem még mindent (a szopi alatt tértem át az egészségesebbre) és a dokim szerint méretekben nem sok különbség lesz a csajok között! :)

2012. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!