Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideges és feszült vagyok néha...

Ideges és feszült vagyok néha a terhesség alatt. Kiabálok, felhúzom magam . Ez normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, normális.

A hormonok nem hatnak mindenkinél egyformán, sőt valakire egyáltalán nem.

Rám hatottak, érzékeny és sokszor ingerült voltam.

2012. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is sokszor ideges vagyok. Sokkal kisebb dolgokon felhúzom magam, mint korábban.
2012. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megnyugtató:)Már hogy számomra,a környezetemnek gondolom nem annyira.Még jó hogy hamar lecsillapodom!köszi
2012. márc. 5. 15:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is meghülyültem néha terhesen.

Képes voltam magam elbőgni mindenen, és sokkal inkább felhúztam magam apróságokon is.

Van ez így...

2012. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A férjem azt mondta , hogy az előző terhességemmel nem voltam ilyen, most tiszta zakkant vagyok, ami igaz, de nem tudom türtőztetni magam, még szerencse, hogy elég jól viselik a körülöttem lévők
2012. márc. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért is vagyunk feszültebbek és ingerlékenyebbek, hogy a stresszt ne tartsuk magunkban hanem engedjük ki, így nem ártunk magunknak -- max másoknak, de ez így van rendjén.. :)
2012. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól van csajok!Akkor mindent bele,végül is nem tart örökké:)!Kicsit csökkent a lelkifurkám,nekem is második terhesség,az elsőnél nem rémlik hogy ennyire gáz voltam!Köszi mindenkinek
2012. márc. 5. 19:44
 8/8 Babi0906 ***** válasza:
Én is sokkal érzékenyebb vagyok. Vannak napok amikor simán elsírom magam minden hülyeségen, sokszor magamon nevetek közben meg sírok :) A párom nem győz vigasztalni, nem érti mi van :) Nekem a doki mondta, hogy a magnézium sokat javít a közérzeten is,nem csak a keményedések miatt ajánlják. Szerencsére nekem ritkán vannak kitöréseim :D
2012. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!