Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 hetesen mar van szivhang?

5+5 hetesen mar van szivhang?

Figyelt kérdés

Ma megyek Uh ra,mult heten voltam akkor 11mm es petezsak latszott embrio nelkul.

Nagyon izgulok mert nagyon regota(4eve)erre a napra varok,eddig ugy ereztem minden ok de most nagyon ideges vagyok.


2009. jún. 9. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél ideges :) bár tudom mit érzel

lehet, hogy lesz szívhang, de akkor sem kell megijedni, ha nem lesz még! akkor biztos, hogy nőtt a petezsák, és 1 hét múlva már biztos, hogy lesz!


jó babavárást, majd írj, hogy mi volt az UH-on :)

2009. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ha nem lesz szívhang, nekem még 6 hetesen sem volt. Utána legközelebb a 9. héten mentem, addigra már jól láthatóan vert a pici szíve. :)

Majd írj, hogy mi volt ma uh-n! Szorítok azért neked! :)

2009. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszi lanyok,aranyosak vagytok.

most nezem hogy egy nappal idosebb vagyok,5+6 de egy nap nem hiszem hogy ilyen esetben nagyon szamit.

A doki nagyon kategorikussan kijelentette hogy kell hogy legyen szivhang,ezert vagyok para.

En mar annak is nagyon orulnek ha fejlodest latnek,mert egyszer is igy kezdodott de kovetkezo UH ra mar osszeesett a petezsakom es magatol elment:(

2009. jún. 9. 08:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj!!!!Nekem is csak a 8. hét körül volt először szívhang.Volt már itt olyan kismama akinek már el is akarták venni,de végül jóra fordult minden.A lényeg hogy ne hallgass a dokira ha hülyeségeket kezd beszélni!Nemtudom mért mond ilyet főleg egy orvos hogy már KELL LENNIE SZÍVHANGNAK!Ha tudnám hogy kell belinkelni belinkelném azt a kérdést ami azzal a kismamával történt.De nemtudom sajnos.:-(((

Sok boldogságot és majd írd meg hogy mit mondott a doki.

HÁnyra mész?

2009. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2009. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszi.

Hat nem tudom miert mondta.

Ha nem is lesz szivhang meg tuti el kell mennem parszor,nem az a rogton kimondjuk az iteletet fajta doki.

Mult honapban meg petezsakom sem volt csak magas HCG em,hetente kellet mennem dokihoz mindig azt mondta hatha ,aztan kiderult hogy em jo helyen tapadt meg.

2009. jún. 9. 09:21
 7/15 A kérdező kommentje:
19:15re megyek dokihoz de csak holnap del korul tudok jonni a remelem jo hirekkel.
2009. jún. 9. 09:23
 8/15 anonim ***** válasza:
szia! Nekem hetente kellett visszajárnom UH-ra, mert azt monta a doki, hogy tuti nem baba, pedig már volt 2 poz. tesztem. Majd csak a 7. hétben látta meg a szívhangot. Elég drasztikus beszólásokkal élnek néha az orvosok, de szerintem te ne vele foglalkozz, hanem a babókára koncentrálj, és ne add fel.
2009. jún. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én hasonló félelmekkel vagyok telve, 2 év után estem teherbe végre, de előző héten, 6+5 hetesen, nég nem volt szívhang. Jövő héten szerdán kell visszamennem, és nagyon félek, nehogy valami baj legyen. De pozitív gondolkodás, és kitartás!!! Ezt ajánlom Neked is. De sokan írják, hogy nem biztos, hogy ilyenkor még van szívhang, úgyhogy fel a fejjel, a sajátommal is :)!
2009. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Maximalisan megertelek.Nekem is volt 2 vetelesem,es most hogy babas lettem nagyon megorultem egybol eljottem tappenzre.7+1 voltam mikor voltam uh-on mar dobogott a szive ereztem hogy nincs baj ott van ott lesz,most 10 hetesen voltam megint es mar nagyon sokat not.Mindig beszelek neki,mikor lenezek a hasamra szinte belelatok es latom,hogy ott van!minden rendben lesz!
2009. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!