Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen van szívhang,8...

6 hetesen van szívhang,8 hetesen már nincs? Nem értem?

Figyelt kérdés

Ismerősöméknél végre sikerült a baba, terhes lett a barátnője. 6 hetesen már volt szívhang, ma voltak kontrollon, elvileg 8 hetesen, és nem talált a doki szívhangot. Azt mondta a doki hogy a mérete megfelelő, 8 mm. Nem értem.

Nekem az ikrek 8 hetesen 16 és 18 mm-ek voltak, akkor hogy lehet jó a 8 mm is? Vagy a doki buggyant, és kisebb korban elhalt a baba, vagy nincs 8 hetes és akkor még nem is kell hogy szívhang legyen. De akkor 6 hetesen mit láttak? Valami nekem nem stimmel itt.

Szerintetek?


2011. júl. 26. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Szerintem a mérete is pont olyan 6 hetes forma mert nekem 6+4-nél volt 9,8 mm. :O És nem kell visszamenniük? Nem is mondta, hogy talán nem él a baba?
2011. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd, [link]

Eszerint 8 hetesen kb.20 mm-nek kellene lennie.

2011. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most látom, hogy írtad is, hogy neked is 20mm körüliek voltak.
2011. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez elég furcsa,én biztos felkeresnék egy másik orvost!!! Ajánld ismerősödnek, hogy menjenek el másik orvoshoz kivizsgálásra. Nehogy akkor menjenek mikor már késő...:(
2011. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta a fiú anyukája, hogy csütörtökön miss. ab. :-(

Remélem azért még megultrahangozzák előtte.

Meg szokták amúgy? Ilyenben nincs tapasztalatom. Hála Isten.

2011. júl. 26. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
ha miss. ab a vége akkor sajnos elhalt a baba
2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is miss ab-ra küldött a doki,szabálytalan petezsák,szívhang,embrió sehol.Ez volt 6+5 hetesen.Elmentem másik dokihoz 2 nap múlva,ott már minden oké volt,jó szívhang,9 mm-es pindurka.Szerencse hogy nem hallgattam az első orvosra,most nem szuszogna a kiságyban az azóta már 11 hónapos "nagyfiam"

El kell menni másik orvoshoz is mindenképp.

2011. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltak a kórházban, sajnos bevérzés miatt tényleg elhalt a baba. :-(:::
2011. júl. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!