Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés terhesség alatt?

Vérzés terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 7 hetes, és pénteken elkezdtem vérezni (mintha bepisiltem volna), majd a wc-n egy tojásnyi vérdarab csusszant ki belőlem. Utána még egy kicsi vérzés, barnázás és ennyi. Ma rohantam a dokihoz aki azt mondta Ő úgy látja az ultrahangon (hasi) minden rendben. Szerintetek mi lehetett? Tapasztalt már valaki ilyet?
2009. jún. 8. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de szerintem keress egy hüvelyi ultrahangos dokit is, menj biztosra!! a vérzés nem jelent jót!!!
2009. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyis uh.-t én is javasolom neked.Nekem kétszer volt barnázásom az elején és mind a kétszer hüvelyivel nézett meg az orvos!
2009. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert csodalkozom azon az orvoson...Tojasnyi verdarab,szerintem az egy kicsit nem jo.Keves barnazas igen,de verdarab nincs hogy kijojjon,csak veteleskor,nemakarlak megijeszteni de menj egy masik dokihoz.
2009. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azonnal doki! Utűlom ezt mondani, de nekem vetéléskor volt ilyenem.. :(

Szívből drukkolok, hogy ne legyen baj.

(és zizi a dokid, hogy hasival néz?? ilyen fiatal terhesen nem látni semmit... én 3 nap múlva betöltöm a 12.hetet, de tegnap még hüvelyi uh volt...)

Majd mondd, mi volt!!

2009. jún. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Hogy vagy?Voltál orvosnál?Írj majd légyszi,nagyon kíváncsi vagyok hogy mi van veletek!
2009. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!