Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A naptár szerint 9 hetes...

A naptár szerint 9 hetes vagyok, UH szerint csak 8. baj ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Majd beéri egymást a kettő,nálam is így volt.

Boldog babavárást!

29 hetes kismami

2008. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj,nálam is így volt,egészen a 13.hétig.Addigra behozta magát.A barátnőm babája,pedig a 14-15hétre hozta be magát..
2008. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az utolso menszesz szerint En is mar vasarnap 20 hetes lennek,de az uh szerint csak 19.

Nalam ez akkor derult ki mikor a masodik uh-n voltunk,es nem 10 hetes volt a baba a meretek alapjan hanem csak 9.

De nem tudom,h neked 28 napos volt e a ciklusod?!Mert nekem nem,es ezert nem is leht az utolso menszesz szerint szamolni.

Nekem az orvos semmi rosszat nem mondott,sott nagyon szepen fejlodik,ugyhogy biztos,h semmi gond nincsen nyugodj meg.Es aztan meg tenyleg lehet,h meg behozza azt az egy hetet a babad,de hidd el semmi jelentosege.

Boldog babavarast kivanok

18 hetes kismama

2008. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Soha nem volt 28 napos a ciklusom, mindíg 35 napra, vagy még később jött meg
2008. ápr. 10. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
A naptári számítás nem mindig pontos, mert peteérés, nem biztos, hogy pont a 14. napon volt, sőt a megtermékenyülés is lehetett később mint ahogy az akció volt. A srácok elég sokáig bírják benn.
2008. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem 31 napos a ciklusom, és a 12. hétig picinek számított a babám.Mostanra már annyira belehúzott, hogy a 18. Uh-n 21-nek nézték. :o)

Mindegyik babóca a saját kis ütemében növöget.Már alig várom a következő Uh-t, hogy lássam, vajon továbbra is ilyen ütemben nő vagy most picit megált :o)

22 hetes kismami

2008. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A ciklusom nekem is 35 és 70 nap között változott!


Én két hetes csúszásban vagyok, 19-nek kéne legyek de "csak" 17 hetes vagyok! Szinte biztos, hogy a peteérésem nem a 14. napon vol,hanem jóval később!

A babóva viszont jól érzi magát, és egészséges 17 hete manó! :)

2008. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!