Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1973 február 4-én születtem...

1973 február 4-én születtem 21 ora 30 perckor, a Jónás naptár szerint mikor eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Légyszi a születési helyet add meg, mert kell hozzá így számolja ki a fokokat , hogy azon a szélességi v.hossz.fokon akkor hogy állt a hold a többit meg küldöm neked mailba ha gondolod.Ad egy egész évre való táblázatot
2010. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolsz nem tudod meg:)
2010. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Románia - Miercurea Ciuc - ban születtem
2010. aug. 27. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, megcsináltam neked a grafikonodat és a gyakorin keresztül küldtem neked egy mailt, abba nem tudtam csatolni a grafikont mivel csak az oldalon keresztül küldhetek neked mailt ott pedig nem lehet csatolni semmit, és a címedet sem látom ..ezért ha megkaptad az üzenetet amit küldtem írd meg a mail címed és repítem a Jónás naptáradat egy évre előre.
2010. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!