Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire figyeljek, ha terhesen...

Mire figyeljek, ha terhesen költözködünk?

Figyelt kérdés
22. hétben vagyok, és férjem munkájából kifolyólag most Angliába kell költöznünk. Pakolok, de nem cipekedem. Próbálom magam feltölteni vitaminokkal és igyekszem sokat pihenni, bár a stressz miatt ez nem mindig sikerül. Ha van ilyen tapasztalatotok, szerintetek mire figyeljek még, hogy a babával ne legyen semmi baj?
2008. ápr. 10. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Leginkább arra, hogy ne emelj semmi nehezet és pihenj időnként a pakolás közben!
2008. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tesszt lenne jó elkerülni,bár tudom ilyenkor nehéz.Ha azt érzed,hoyg fáradt vagy,akkor inkább pihizz néhány órát,amúgy még nem kell nagyon vigyázni,hiszen most vagy a kegenergikusabb időszakban.Már vége az előtrimezteri fáradtságnak,és még nem olyan nagy a poci,hogy az gátoljon.Én 21 heteen hegyetmásztam,és a férjemnek segítettem öszeépíteni egy komplett IKEÁs nagyszobaszekrényort:)Cak ha azt érzed,hogy fáradt vagy,akkor tényleg ülj meg nyugton a fenekeden egy kicsit,vagy heveredj el.
2008. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!