Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen panaszok jellemzőek a...

Milyen panaszok jellemzőek a 34-35. hét környékén?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ha sokat ülök,akkor amikor felállok fájdogál a pocim 1-2 percig.Meg egyre erőebb a légszomj,mert a kicsi nem hagy helyet a tüdőmnek.Kezd elmúlni a sokéves sportmúltam minden nyoma:)Vizesedés,meg ha megeröltetem magam és sokat ácsingózok,akkor fáj estére a csípőm.Fáradékony vagyok,és sokat alszom.Jah,és az aranyér,ami ki tud akasztani...De minden mástól mentes az én esetem.

Sokan nem tudnak aludni és egyre gyakoribb haskeménedésről számolnak be.(A kettő egyébként szoroan összefügg,mert ha nem pihened ki magad,akkor jobban keményedik a pocak,de ha nem tudsz aludni,akkor nincs hatékony pihi.)Vannak akiknek kaja után elkezd viszajönni a nyelőcsőbe a gyomortartalom(ez is az egyre kisebb hellyel magyarázható)...Gondolkodom,hogy mi van még,de más mot nem jut eszembe.

34 hetes kismama

2008. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én még nem tartok ott, 32. hétben vagyok, de fáradékonyság, pocakfeszülés jelentkezik sokszor, ami ellen tényleg a pihi a legjobb. Én még jövő hétig dolgozom, így eléggé megerőltető az életmódom. Munka után, ha hazaérek, azonnal le kell feküdnöm egy fél órára, hogy enyhüljön a feszítés. Kis mennyiségeket eszem pl. tegnap egy szelet üres kenyeret vacsiztam egy paradicsommal, mégis őrülten tud feszíteni utána a pocim. Kb. nekem ennyi a tünetem.
2008. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szió!én szintén 35 hetes vagyok.Nekem a sok ácsorgástól keményedik a pocakom,vagy ha pisilni kell:)Ami ugye ilyenkor már elég gyakori.Éjszaka elég rosszul alszom,felkelek négyszer-ötször is mert a kislányom jól érzi magát a húgyhólyagomon és irány a wc.Ilyenkor nem megy a visszaalvás,bár mióta terhes vagyok nem aludtam át egyetlen éjszakát sem,baromi rossz alvó lettem.Reggelre a kezemen az ujjaim be vannak dagadva,de egyébként nem vizesedek.Estére a csipőm és a szeméremcsontom fájdogál és nehezemre esik megmoccanni is+néha kínoz a légszomj.Mindent egybevetve ennyi.És bírható,bár ezek az utolsó hónapok a legmegterhelőbbek.Alig várom már hogy karjaimban tarthassam a picurkámat!!!:)Ja és még valami ami igazából nem is tünet:amikor kinyujtózkodik odabent,hááát...a bordáimnak nincs kegyelem!:)Üdv!
2008. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!Én 34 hetes kismami vagyok és hát az első 3-4 hónap "tünetei"visszajöttek:(hányinger,gyomorsav és emellett fáj a csípőm,a derekam,éjjel rosszul alszom,forgolódom,mosdót is sűrűn látogatom,elkezdtem vizesedni egy picit.....de a közérzetem egyébként jó nagyon és alig várom ,hogy a kezemben tarthassam a kislányom:)

Boldog babavárást!!!

2009. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!