Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok azon rágódni, ha...

Szoktatok azon rágódni, ha megszületik a babátok, minden rendben lesz e vele?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok, egyre jobban azon aggódom és agyalok, hogy egészséges lesz e a kislányom ha megszületik, van, hogy éjjel is ha felébredek minden rosz eszembe jut, tudom, hogy arra kell gondolni, hogy minden rendben lesz, mégis motoszkál bennem a félelem. Első baba, eddig szerencsére minden rendben ment , kivéve, hogy egy hónapja azt hitte itt az idő és 26 hetesen majdnem megszültem. Nagyon várjuk már a picit és szerintem ezért is agyalok ennyit, más is van így mint én?
2009. jún. 8. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen minden kismama agyal! Csak nem mindegy hogy mennyit. Néha én is tulaggódom a dolgokat,de olyankor próbálok máson gondolkozni,de mostanában egyre többet térnek vissza a rossz gondolatok. Alig várom hogy megszülessen,és láthassam,hogy minden rendben vele...
2009. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy majdnem megszultel mi volt?
2009. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fájásaim voltak, elkezdett görcsölni a hasam, fájt a derekam, a görcsöktől a kis drágám lefordult fejjel és behelyezkedett koponyafekvésbe, a kórháza szerencsére sikerült visszatartani, ez kétszer is megtörtént 26 hetesen és 27 hetesen, azóta szigorúan pihennem kell, semmi házimunka, séta vagy hasonlók.
2009. jún. 8. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy aggódsz, főleg ha ilyen kis tréfás a lurkó, de az a lényeg, hogy minden rendben! Egy nagyon fontos dologra jöttem rá: éjjel soha ne töprengj, szoktasd le magad róla. Éjjel minden sötétebbnek tűnik! Én itt a 35. hét elején arról a pillanatról álmodozom éppen, amikor hármasban hazajövünk majd, csodálatos lesz!!
2009. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam vele, amint olvastam valami rendellenességről, azonnal rettegni kezdtem, hogy beteg lesz a babám. Szerencsére makkegészségesen született és azóta sem volt beteg egy percet se!
2009. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!