Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetessen kell már lenni...

36 hetessen kell már lenni méhösszehúzodásnak? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen kezdődtek a jósló fájások, sőt a nyákdugó is ekkor ment el, mégiscsak a 39. héten szültem. Fájt a derekam és olyan érzés volt a hasamban mint amikor megjön. Kisebb görcsöket éreztem, ne erősekre gondolj, nehéz olyankor kiegyenesedni, mert érzed ahogy húzódik a méhed.


Szép babavárást és könnyű szülést kívánok:)

2009. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell eggyáltalán.De előfordulhat.De álltalában csak akkor vannak ha meg indul a szülés lassan.Maximum elötte pár héttel már lehetnek jósló fájások.Olyan mintha menstruációs görxseid lennének.Nem agyomrodnál,hanem lent teljesen a "női hasadnál" érzel görcsöket.
2009. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül vannak.nekem az előzző két terhességemnél egyáltalán nem voltak legalábbis nem éreztem,és időre szültem mindkettőt.most már kb 1-2 hete egyszer egyszer érzem hogy vannak összehúzódásaim,aztán majd kiderül mikor indul el a bébi kifelé.nekem nem csak az alhasam szokott fájni hanem a derekamból indul(mint mikor szülés előtt már rendes fájásai vannak az embernek)csak enyhébbek és nem tartanak hosszú ideig.üdv 36 hetes kismama
2009. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2009. jún. 8. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!