Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás kezdődne vagy...

Jósló fájás kezdődne vagy csak egyszerűen keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
A 40. hétbe léptem most szombaton, ez az első terhességem. Olyan érzésem van a pocakomban, mintha egy lufit fújnának fel feszülésig, majd pár másodperc múlva mintha "leeresztene". Ezt az érzést leginkább felül érzem, de az egész hasamat érinti. Ez bizonyos időközönként ismétlődik, de nem érzek görcsöt vagy fájdalmat.
2009. jún. 8. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
3%

Mit mondott az orvos? Nem értem a kismamákat ezekben a helyzetekben! Nem olvasol? Nincs két egyforma fájás, szülés... Ide irogatsz, ha meg valami baj lesz a vége, keresed a felelőst. Miért nem mész az orvoshoz? Teljesen normális az utolsó héten, ha akár naponta találkozol vele.

A kérdésedre szerintem orvos tud válaszolni, hogy ne csak felháborodjak, hanem válaszoljak is.

NEM IS ÉRTELEK! NEM FÉLSZ? Két vetélésem volt 20-22 hétre, pedig mindent megtettem értük... Te kihordod a babádat és ide irogatsz???!!!

2009. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


A kérdés írója tanácsot kért, nem azt hogy te kioktasd!

Nekem mindenféle jósló- és nem jósló fájás nélkül a 37. héten elkezdett szivárogni a magzatvíz. Ha nem múlik és esetleg fájdalmat érzel, vagy nem úgy mozog a baba ahogy szokott, akkor tényleg fordulj orvoshoz!

Minden jót, sok boldogságot a bébihez! :)

2009. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Azt sem kérdezte, neked mi volt, okos!

De így 6 terhesség után csak leírhatom, hogy nem ide való a kérdése!

Egyébként a Te válaszodban minden megnyugtató bennevolt, amit hallani szeretett volna, és biztosan tudod hol lakik és mennyi ideje van orvoshoz menni, és biztosan megbízható a közlekedés és a mentők, én is írhattam volna megnyugtatót, de szerintem jobban jár az igazsággal.

2009. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az orvosom azt mondta, hogy akkor menjek be ha 5 perces fájásaim vannak.

De mivel nem érzek IGAZI fájást és nem 5 perces, ezért bátorkodtam megkérdezni ezen oldalon, hogy pusztán egy sima haskeményedésről van szó vagy ezek jósló fájások lennének.

Nem gondoltam volna, hogy bárkit is felháborít ez a kérdés. Bocsánat.

2009. jún. 8. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem az első válaszolót, miért háborodott fel annyira a kérdésen.Hisz nem azt írta hogy ömlik belőle a vér, vagy hogy olyan görcsei vannak hogy ...Szóval csak egy feltehetően ártalmatlan jelenségről kérdezett, nem pedig valami egetverően fájdalmas tötrénésről.

Ha ilyen feszült vagy akkor inkább kapj be valami nyugtatót, és ne írogass ide!!!Ilyen hülye válaszokat tartsd meg magadnak.Még ha igazat is írnál, van valahol tudod olyan hogy NORMÁLIS válaszadás.

A kérdésre pedig csak annyit hogy esetleg hívd a dokidat, majd mond rá valamit.Könnyű szülést.

2009. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ekkora taplót mint ez az első válaszoló!

Ha nem tudsz normálisan reagálni,tipli innen de sűrgösen.

Neked egy elmeszakértőre lenne szükséged.

Szegény kérdezőnek kisebb gondja is nagyobb,mint h ilyen majmok idegesítsék.

Sajnálatos ami veled történt,de attól még nem kell mással úgy beszálni mintha a seggedből rángattad volna ki.

Ja,és a kommentemre NEM kell reagálnod!

2009. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%

Az első vagyok... A fiam születése: Zsibbadt a derekam, semmi több, 10 perc múlva megszületett.

A 2. fiam: magzatvíz 8 órás vajúdás, ájulás, megszületett.

A vetéléseknél pedig wc-re ültem, semmi extra, csak megszületett. Bocsánat, ha szerinted hülyeség. Vegyétek semmisnek a válaszaimat, megszoktam, hogy itt csak azt lehet leírni, ami kedvező mindenkinek és a szélsőséges válaszokat pedig lepontozzátok, vagy megszóljátok.

Akkor kívánom, hogy szerencsésen beérj a szülőszobára és ott is legyen a dokid és a másik válaszadótól elnézést kérek, hogy számára nem volt megfelelő az egyébként életszerű válaszom.

Az a baj, hogy (vagyis nem baj) hogy ezen az oldalon csupa boldog és tökéletesen egészséges, szerencsésen megszült anyuk vannak. Kár, azért hogy olyanok nem írnak ide (gondolom megtörtek, mint én is) hogy egy kicsit szélesebb látóhatárral bírjunk, mint a rózsaszín köd.

2009. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a 14:58 as válaszoló vagyok.Hát elhiheted hogy én sem rózsaszínben látom a dolgokat, túl egy hét hetes vetélésen és egy 19 hetes vetélésen, amit már szültem.Én megjártam a poklot, nem csak te, persze ez egyikünknek sem vígasz.Ja és ez a baba 1 év gyötrelem után sikerült, most meg sík aggodalom vagyok hogy minden rendben legyen.DE.Nem értem a felháborodásodat, hisz mint írtam is, nem olyan problémáról kérdezett szegény kismama ami olyan vészesen komolyan hangzana.Ezért még nem kellett volna leharapni a fejét szegénynek.Én már csak tudom hogy milyen felelőtlen kismamák vannak, de ő azért nem tűnik annak azért mert feltette ezt a kérdést.
2009. jún. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


Én a második válaszadó vagyok, és az elsőnek üzennék!

Tényleg sajnálatos ami veled történt, de ha jól láttam neked is vannak egészséges gyermekeid. Örülj nekik és próbálj kicsit pozitívabban állni az élethez!

Nem azt írtam hogy hülyeséget írtál, arra céloztam hogy lehetett volna normálisabb stílusban is.

Nem gondoltam volna hogy ilyen indulatokat vált ki belőled egy egyszerű megjegyzés!

Ja és bocsánat hogy le mertem írni a saját tapasztalataimat, de én úgy gondoltam hogy a kérdés valami ilyesmire irányul.


A kérdezőnek minden jót, vigyázz magatokra és könnyű, komplikációmentes szülést kívánok!!! :)

2009. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!