Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 hetes terhes vagyok...

40+1 hetes terhes vagyok leszakad a derekam, a pocakom keményedik de mensi szerű fájás nincs! Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Normális ez így a végén? Ténleg iszonyatossan fáj és egész terhességem alatt nem fájt!
2010. szept. 19. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon fájt a derekam, én is keményedtem már a 30. héttől.De szülés előtt iszonyatosan fájt, csak a derekam.Mensi szerű fájásaim nem voltak,vagy nem éreztem őket a nagy derékfájástól.Vasárnap este kezdődtek a fájásaim és hétfőn este lett meg a kisfiam.Szóval szerintem természetes (nekem a védőnő akkor azt mondta).

Könnyű szülést!Sok boldogságot a babához!


4 és fél hónapos kisfiú anyuja

2010. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én juni 14én este 7kor elkezdtem keményedi, rendszeresen 5 percenként, és 1 percig tartott. éjfélkor bementünk a kórházba biztos ami biztos, hát én már haza sem mentem. reggelre már a derekam miatt majd megbolondultem, annyira fájt! és délután már babáztam. fájásaim nem voltak, mert nem átlagos volt a szülésem.

csak azért írtam le az egészet ,mert írtad h keményedsz, meg a derekad...

2010. szept. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

akkor lehet hogy ne is várjak fájásokat?? Csak nem merek bemenni mert lehet, hogy vaklárma!!!

Már a hátam közepéig fájok sőőt néha még a vállamba is érzem!!!!

2010. szept. 19. 21:15
 4/12 anonim ***** válasza:
én is a mensiszerű fájásokat vártam és közben én nem is így vajúdtam, hanem utólag kiderült, hogy egész a kitolásig nekem "csak" "leszakad a derekam" fájásaim voltak. De azok percre pontosan jöttek, szabályosak, mérhetőek voltak órával és eltartott 18 órán át. Kipróbáltam a meleg zuhanyozást, ugyebár a zuhany a jóslót csillapítja, de az igazi vajúdásnál nem hat, úh ebből is tudtam ,hogy ez már vajúdás.
2010. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de nekem folyamatossan fáj ! lezuhanyzok hátha jobb lesz.....
2010. szept. 19. 21:34
 6/12 A kérdező kommentje:
zuhanyzástól nem jobb! Ráadásul mostmár iszonyat melegem is van pedig nincs 25fok a lakásban!
2010. szept. 19. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig a derekem hasogatott. Ellentétben veled én majd megfagytam, pedig kinn 26fok volt.:)

Könnyű szülést!

2010. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21:31 vagyok. kíváncsian várom ,hogy mi lett? Bementetek a kórházba?
2010. szept. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Még egyben vagyok de nem túl jól! Alig aludtam éjjel úgy fájtam, rádásul ilyen görcsök törtek rám mikor hasmenésed van és csikar a hasad, de nem jött semmi!

Most meg még dobtam is egy hátast!!!! A 2 éves fiam jött h pisilnie kell és rohanni akartam a biliért erre hanyatt estem!

A pocakom folyamatossan keményedik főleg ha mozgok!!! A nagyfiam császáros volt így nem tudom mikor mit kell éreznem!!!

2010. szept. 20. 08:57
 10/12 anonim ***** válasza:

20:48as vagyok.

biztos ami biztos én a helyedbe bemennék!!!!!!!inkább vaklárma leygen mint gond!!!!!!!! mondom nekem sem voltak olyan fájásaim, hanem keményedés, és derék fájás...

majd írd meg mi lett a vége!

könnyű, szép szülést!!! :)

2010. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!