Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Keményedik a...

37 hetes vagyok. Keményedik a hasam, de "görcsök"nem jelentkeznek. Az NST-n nem volt jelentős fájás. Akkor még ráérek vagy készüljek fel hogy jönnek a "görcsök"is?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót kérdeztem az előbb,de semmi válasz :(.Egész nap keményedett a hasam,sokkal többet mint szokott.Most is olyan mint a beton.Semmi görcs..holnap lesz az első ctgm.Tanácstalan vagyok:(.36 hetes km
2009. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem még egy picit ráérsz...nem hiszem hogy ki akarna jönni még.meg még nem is kéne neki,jobb ha még bent van legalább 2 hetet.Tudom,hogy máár nagyon várod és nagyon szeretnéd már látni,és túl lenni rajta..ki fog jönni ha ott lesz az ideje.:)))
2009. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

SZia!

Vegyél be magneB6-ot és pihenj.Ha esetleg egy kis mensi serű érzés is jön akkor egy meleg fürdő és ha elmúlik akkor csak jósló.Nekem is jósló volt de mondjuk nekem fájdalom is társult a keményedéshez,persze ez nem azt jelenti hogy te ugyanúgy "működsz" mint én.

Üdv:38+5 hkm.

2009. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ
2009. nov. 2. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
37 hetesen már ne vegyél be magnézimuot, mert pont azért nem lesz igazán méhösszehuzódásod. A magnézimuot azért szedetik a kismamákkal a 36. hétig, hogy megakadályozzák a korai méhizomzat összehuzódást. A 36 . hét után viszont pont ezek az izommunkák késztetik a babát arra, hogy elkezdjen egy olyan hormont termelni ami elindítja majd a szülést. Várjál türelemmel, én is ebben a cipőben járok, ma voltam ctg-n ,meg nst-n és sehol semmi jel még egyenlőre :-), türelem, van még neki ideje hízni legalább.
2009. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!