Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes kismama vagyok.9...

10 hetes kismama vagyok.9 hetben reszleges placenta levalasom volt. Mi a velemenyetek elmegy a baba? Voltam dokinal es azt mondta, hogy kell pihenni es a baba jol van. De en nagyon felek.

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképpen feküdj és pihenj sokat!!

Ha elég életrevaló a pici, akkor nem lesz semmi baj, ha meg nem, akkor talán jobb is neki, ha nem születik meg.

Ezzel nem akarlak riogatni, csak nekem a szívem összeszorul mindig, amikor egy beteg babát látok.

Attól nagyobb csapást el sem tudok képzelni, úgyhogy úgy gondolom, akkor inkább neki is jobb, ha nem szenved egy életen át.

Nem kaptál valami gyógyszert?

2009. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem le is szakadt egy kis darab, szintén a kilencedik héten az első kisfiamnál. Aztán itt szaladgál a szobájában a kis "placenta szaggató" és éppen nem akar aludni. Már két és fél éves.

2009. jún. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz azt senki sem tudja megmondani főleg nem garantálni. Amit megtudsz tenni, azért, hogy minden rendben legyen, az tényleg a sok fekvés, pihenés.

Az első válaszadónak felvilágosításképp: A placenta leválásnál a babának semmi baja, csak a lepény tapadása nem tökéletes. Ha minden jól megy és kicsi a leválás, akkor begyógyulhat a seb és nincs semmi gond. Ha nem és tovább válik, akkor a baba ellátása kerül veszélybe.

Nagyon remélem, hogy Nálatok nem így lesz!

Próbálj nyugodt maradni és pozitívan gondolkodni, hiszen látod, van remény!

2009. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az mi hogy reszleges placenta levalas,mit tapasztaltal,vereztel vagy kijott beloled valami mi az?
2009. jún. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!