Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes kismama...

18 hetes terhes kismama vagyok. Placenta a hátsó falon mélyen tapad, széli része eléri a belső méhszájat. A doki szerint még adódhatnak ebből gondok. Miféle gondok lehetnek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj! A méh növekedésével a lepény általában feljebb húzódik. Velem is így volt, semmi baj nem történt! A legrosszabb, ami ilyenkor előfordulhat, hogy eltakarja lepény a méhszájat és császárral kell szülni. Hol vagy még ennyi idősen attól, hogy ezt állapítanák meg? Ne aggódj, inkább kérd az orvost, hogy gyakrabban ultrahangozzon, akkor megnyugszol, ha látod, hogy emelkedik a lepény. Nyugi, nyugi...
2007. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem is kb. ennyi idősen szólt a doki, de nem ijesztett meg, csak mondta, hogy erre majd odafigyelünk, de végül tényleg feljebb került, ahogy növögettünk, úgyhogy biztosan neked is így lesz! Nyugi!

2007. nov. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sok újat nem fogok mondani, csak talán még jobban megnyugszol, pont a 18 hetes uh-n mondta a dokim ugyanezt, és 1 hónap múlva vissza kellett mennem kontrollra, ahol már 3 centi volt a távolság a lepény és a méhszáj között. Most már meg sem említik az ultrahangon, annyira "felkúszott", ahogy nőtt a méhem. Ha mégis ott maradna, esélyes a császár, de most kezd majd orbitális növekedésbe a méhed, így az eséyle kicsi, hogy minden így marad. És tényleg ne aggódj!
2007. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!