Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, hány hetesen volt 60...

Lányok, hány hetesen volt 60 mm körüli a babátok BPD-je?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
23-24 hetesen
2012. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25+2 hetesen volt 62,5.
2012. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
19 hetesen volt 51mm,25 hetesen már 69mm volt.Tehát valahol 22 hetese körül.De a fiamnak végig "nagy"feje volt:-))
2012. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért érdeklődtem, mert már a 12 hetesen és a 18 hetesen is nagyobbnak tűnt a babánk egy héttel, most viszont látva a 4D-n kapott leletünket, azt mondta az orvos, hogy tuti hamarabb fogant,és hogy májusra már ne tervezzek be nagyobb programot. Egyébként 23. hétben volt ekkora a BPD-je, de minden egyéb biometriai adata is pont egy héttel nagyobb. Érdekelt, hogy más hol járt ezzel az eredménnyel. Köszönöm a válaszaitokat!:))

29 hetes kismama

2012. márc. 1. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

22 hetesen 55 mm

25 hetesen 64 mm

Úgyhogy valahol közötte lehetsz.

Látom már megírtad, hogy 23. héten volt ekkora, de az én adataimból kiindulva nincs olyan borzasztó nagy eltérés.

Én amúgy 41. hétre szültem, egy átlagos súlyú, de nagyfejű babát. :)

2012. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez csak az utolsó csepp volt, most mégis ez alapján minősítettek át minket idősebbre. :)

Nagyon korán volt szívhang (elvileg az ötödik hét legeleje volt, amikor már pulzált a szívtelep), meg a 12 hetesen is minden adata betöltött 13 hetesnek felet meg. Így most nőttünk egy hetet. :)) Persze ettől akármikor is születhet. Köszönöm a válaszod! :)

2012. márc. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!