Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora volt a babátok 29...

Mekkora volt a babátok 29 vagy 30 hetesen és mekkora súllyal született meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, nekem 29 hetesen 1340 grammot mondott a dokim, de még nem szültem meg igy nemtudom a végsö súlyát megmondani;)
2012. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 29.hetesen 1460g volt de még ő sem született meg :-)


34hkm

2012. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hol tartotok? Könnyű szülést!
2012. jan. 18. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, ma töltöttem a 35-dik hetet és kislányom lesz s nem bánnám ha már meg lenne;)egyre jobban szenvedek fáj mindenem de meg lesz az eredménye ennek a szenvedésnek;)!
2012. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kitartás elvileg már csak 5 hét ( jobb esetben kevesebb )! Én 30. héten járok, de 1 hete én is nagyon szenvedek már... :(
2012. jan. 18. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
igen 5 hetem van elméletileg de kitudja, holnap megyek a dokimhoz majd látjuk mit mond néha görcsölök de el is múlik, nálad mi a neme a picurnak?;) nekem a hátam szokott fájdogálni de a menés nagyon rossz föleg a baloldalon elöl bele nyilal mindig a szeméremcsontba:( de épp ma kezdtem pakolászni a táskánkat a kórházba inkább idöbe megcsinálom;)!
2012. jan. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekünk lányunk lesz! :) Nektek? Nekem a keresztcsontom alatt fáj nagyon, de azért, mert csúszok szét... :( 1 hete mozogni is alig bírok... Se menni, se állni, se ülni, se feküdni nem tudok... Nagyon rossz a helyzet és én még "csak" 30 hetes vagyok. Nem bánnám, ha 1, max. 2 héttel elöbb születne meg a drága! :) A hétvégén szerintem én is megveszek mindent, ami még hiányzik és összepakolászok egy kis tasiba, sose lehet tudni...
2012. jan. 19. 07:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is kislány lesz;) ma voltam orvosnál es kaptam 3d-s képet az arcáról;) az orra már az enyém ugyan ugy nezz ki;) nagyon aranyos, engem a párom ugy hiv gyere te golyo, meg öreganyäm;)
2012. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:) Nálunk a baba tiszta apja! Az egész kis fejecskéje az apjáéra hasonlít 4d alapján... :) Már nagyon várom, hogy élőben is megcsodálhassam!
2012. jan. 20. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:
elhiszem hogy värod ugy mint minden mäsik terhes nö;) én elsirtam magam tegnap mikor meglättam mi lesz mikor mär megtudom fogni;)! nälunk vegyes a kiscsak´j belölem is meg apucibol is van de az orra az enyem, kis krupli orru;) de mondta a dokim hogy mär igy a kepen nagyon aranyos a szep baba;) te mikorra vagy kiirva?
2012. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!