Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Napok óta...

28 hetes vagyok. Napok óta erősen köhögöm. Már nagyon sok mézet ettem és ittam bodza teát de nem nagyon akar hatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hárfával próbálkozz!(Mind méz mind tea.)Csak ha hurutos köhögéről van szó.Ha meg nem,akkor menj el a háziorvosodhoz.
2008. ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyál hársfa teát és próbáld ki a Stodal szirupot, nekem segített (homeopátiás).
2008. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig otthoni kísérletezés helyett,menj le a körzeti dokihoz.
2008. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Körzeti semmit nem tud tenni, azt fogja mondani, hogy vegyél Stodalt.Remélhetőleg tudod, hogy száraz, vagy hurutos a köhögésed annak megfelelőt vegyél és pár napa alatt el fog múlni.
2008. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
dr Theiss lándzsás utifű,és hársfatea.Jobbulást! Nekem sokat segítettek!
2008. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is megfáztam 1,5 hónapja, az egy hét alatt elmúlt, de a csúnya köhögés a mai napig sem, csak enyhült, de reggelente mindig "elővesz".A körzeti dokihoz csak azért mentem el, hogy meghallgassa a tüdőmet, mert tüdőgyuszi is lehet ilyenkor, hiszen az immunrendszerünk gyengébb, de gyógyszert nekem sem írt fel, csak nagy nehezen egy gyenge köptetőt(inf.ipecacuana), ami halottnak a csók.

Én vettem Stodal-t, az a papírja szerint száraz, ill.hurutos köhögésra is jó, nekem semmit nem segített.

A Dr.Theiss lándzsás utifű szirura esküsznek néhányan, az ára elég húzós, az 1dl-es 1000ft felett van, és napi 3*1 evőkanállal 2-3 napig elég.

2008. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én a terhességem elején köhögtem sokáig. a doki mondta, hogy vegyek sinupret cseppeket. mellette még hagymateát ittam. ezek után elmúlt a makacs köhögésem. remélem segítettem.

23 hetes kismami

2008. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam kétszer is segített a Stodal homeopátiás szirup köhögésre. Patikában lehet kapni. Ez kombinált, tehát száraz és hurútos köhögésre is jó!!
2008. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szedjél Béres Cseppet,az erősíti az immunrendszert!
2008. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én homeopátiás köhögés elleni kanalas gyógyszert szedtem, egy-két nap alatt elmúlt a köhögésem. :)
2008. ápr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!