Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősen lefelé nyílaló fájdalom...

Erősen lefelé nyílaló fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Néha érzek erősen lefelé (a nemi szervem felé) irányúló fájdalmat, de ez az érzés néhány napja elég gyakorivá vált! Most már ott tartok, hogy meg kellett állnom, amíg el nem múlik, mert azt hittem meghülyülök, olyan rossz volt! Keményedek, alkalmanként görcseim is vannak, a lepényem már 3-as érettségű és 2000-s volt utoljára a méhnyak! Szerintetek ez már a vége lehet? Azt mondta az orvos, hogy nem fogom kihúzni a végéig, de már ott tartanánk? Előre is köszönöm a válaszokat! 37 hetes km
2011. okt. 2. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2000 eredménnyel még teljesen zárt vagy, én 2100 eredménnyel húztam szinte végig, a harmadik hónaptól a terhességet, emiatt lettem veszélyeztetett terhes:( Babóca viszont pont a 40. héten, a kiírt nap délelőttjén érkezett:D Pontos gyerek:D A szüléshez minden jót kívánok:D
2011. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az orvosom nekem is azt mondta, hogy nem húzom ki végig, aztán végül zavaros magzatvíz miatt indította a szülésemet 40 hét 3 napra.

Az érzés amiről beszélsz nekem is ismerős. Én is volt, hogy megálltam séta közben, mert annyira nyilallt odalent és néha görcsös is volt. Viszont ez csak azt jelzi előre, hogy a tested készülődik a szülésre, hiszen a végén jársz már, de hát szülhetsz holnap is vagy akár 3 hét múlva is...

Könnyű szülést neked!

2011. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!