Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a kisbabámnak abból...

Lehet a kisbabámnak abból baja hogy a közösüléskor hüvelytablettával védekeztünk?

Figyelt kérdés
A párommal hüvelytablettával védekeztünk,de mégis teherbe estem.Lehet a gyerekemnek valami baja a hüvelytabletta miatt?Hallottam már olyanról hogy úgy lett valaki terhes hogy fogamzásgátlóval védekeztek,aztán a gyereküknek emiatt lett valamilyen problémája.De én nem szedek fogamzásgátlót,de a hüvelytablettától ugye nem lesz semmi baja a picimnek?
2012. febr. 27. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan babáról olvasni, aki ilyen védekezési mód mellett fogant, semmi baja nem lesz (ettől biztosan nem).
2012. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, és a fog. gátlótól sem lenne, ha időben észrevennéd. Az első 3 hónapban ezek a hormonok nem okoznak gondot, csak utána.
2012. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 27. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért használják a nők a hüvelykúpokat, hüvelytablettákat. A nőgyógyászok meg miért ajánlják.

A nővérem is így esett teherbe a 2. babával, sok számos ismerős is.


Amúgy nem lehet tőle baja, mivel tudtommal nem számít hormonális fogamzásgátlónak. Az unokahúgom is makk egészséges, a többi gyerkőccel együtt. Nem hiszem, hogy aggódnod kellene.

2012. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. febr. 29. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!