Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Peteéréskor...

Terhes lehetek? Peteéréskor hüvelytablettával védekeztünk, nem szakítottuk meg a párom belém élvezett.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hüvelytablettával védekeztünk a párommal kb. három hete,nem szakítottuk meg,belém élvezett,viszont ekkor nem folyt ki belőlem...Eddigi alkalmakkor mindig kifolyt az aktus után pár perccel.Ebben a hónapban nem jött még meg,már 6 napja késik és eddig semmi jele annak,hogy megjön.A hasam kicsit feszül.Szerintetek baba van??
2009. jún. 22. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A hüvelytabletta sajnos nem túl biztonságos. A megszakításos közösülésnél jó használni. De így hogy elment beléd, igen is fenn áll az esélye, hogy teherbe estél. Főleg úgy hogy peteérés volt... Vegyél egy tesztet, három hét után már délutáni vizeletből is kimutatja!
2009. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, azért elég megbízható a hüvelytabletta..., ha előírásoknak megfelelően használják. Én is azt használom, és nem lettem terhes, pedig korábban mindkét gyerekem 1-1 nem védekezés következtében fogant meg. De persze, mint minden esetben itt is fennáll a terhesség lehetősége, főleg, hogy peteéréskor történt a dolog.

Vegyél tesztet, és kiderül, hogy anyuka leszel-e, vagy nem.

2009. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is bízok a tablettában,eddig nem is volt gond...Most csak az volt a furcsa,hogy nem folyt ki.Eddig mindig kifolyt,miután a párom belém élvezett.
2009. jún. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!