Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes vagyok, elvetélhetek...

Ha terhes vagyok, elvetélhetek, ha egyéves babámat még szoptatom?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, csak egy hete késik. szerettem volna 3 éves koráig szoptatni, megtehetem, ha már biztosan úton van a következő?
2012. febr. 27. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

10 hónapos volt a nagy amikor terhes lett, én úgy láttam jónak és a dokim is azt tanácsolta, hogy válasszam el. Szerencsére 2 héten belül sikerült, nem sínylette meg. Én biztos nem lennék nyugodt, bár sokan állítólag végig szoptatnak a terhesség alatt...


Megkérdezhetsz bárkit, olvashatsz bármit, ezt Neked kell eldöntened szerintem.


Üdv

1 éves kislány anyukája+ 11 hetes kismami

2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mármint én lettem terhes, nem a 10 hónapos nagyom, nyilván:)
2012. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim meg a védőnőm is, hogy amíg nem okoz gondot (görcsölést, vérzést) addig nem baj. De azt is mondták, hogy a hormonok hatására megváltozik a tej íze és lehet, hogy a babó maga utasítja majd el.
2012. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom nem kell emiatt elválasztani, ha készen állsz a tandem szoptatásra. De a megváltozott ízről én is hallottam. Nézz el a wwww.lll.hu oldalra, mit írnak erről.
2012. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek. 18 hónapos a nagy, és nekem már pozitív a tesztem jó pár napja, már egyszínűek a csíkok. Még szoptatok, igaz, csak reggel-este, de nem tudom, mit csináljak. Nekem progeszteron pótlást is használnom kell, az meg átmegy az anyatejbe, de elméletileg nem okoz bajt. Nem tudom, szerintem én a gyógyszer miatt el fogom választani, bár mindenki szerint ha nincs vérzés, görcs, akkor nincs baj, a gyógyszer meg nem árt neki. Nehéz ügy, nagyon nehéz...
2012. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. febr. 27. 19:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom ha nem okoz problemat (gorcsok, verzes) nyugodtan szoptathatsz. Ismerek olyant aki vegig szoptatta a nagyot. En is szerettem volna szoptatni tovabb, de az en akkor 17 hos fiam azon a heten elvalasztotta magat amikor fogant a teso. Nem is ertettem miert, de o elobb tudta mint mi, hogy jon a teso.
2012. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem választanám el ha nem okoz gondot, nagyon sokan szoptatnak végig terhesség alatt, utána meg akár tandem.
2012. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

2 éves fiam még szopik és 7 hetes terhes vagyok,sovány is,de amég bírom és neki ennyire kell addig nem választom el.

Még jobban szereti mint eddig és jobb lett az étvágya is és jobban (többet) alszik mint eddig a kisfiam.

2012. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Én is szoptattam amikor teherbe estem, beszéltem a kórház neonatológusával meg a nőgyógyászommal is, mind a kettő azt mondta, ha nincs görcsölés és problémamentes a terhesség, akkor nyugodtan. Az enyém nem érezte meg, hogy változott volna az íze, nekem nem volt annyira kellemes, mert érzékenyebb lett a mellbimbóm. Viszont utána tandemban szoptattam és végre nem volt az a kínkeserves fejés állandóan, mert nekem iszonyat sok tejem volt.
2012. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!