Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami aki a...

Van itt olyan kismami aki a 37. héten szült meg?

Figyelt kérdés
Lehet tudni mitől indult be a szülés?És pontosan a 37.hét melyik napján?Milyen súllyal született a kicsi és nem volt már koraszülött?
2009. jún. 7. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nektek is minden jót :) nincs már sok hátra, hamarosan látod a babádat :)
2009. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

A betöltött 36. hét után született babák nem koraszülöttek.

Az én kislányom a 37. hét első napján született, 2750 gramm, és 51 cm volt. Nem derült ki, hogy mitől jött korábban, de 36+3 voltam, mikor elment a nyákdugó, és 36+6, mikor elkezdett szivárogni a magzatvíz.

Jobb lett volna, ha még egy-két hétig kibírja odabenn, mert így nagyon besárgult, azt mondták ez is gyakoribb, ha korábban jön egy baba a kiírtnál, és volt két bevérzés az agyában ami szintén attól keletkezett, hogy sietett, ezzel fél éves koráig hordtuk kontrollra, addigra szívódott fel. Lehetett volna belőle komolyabb baja is, szerencsére nyom nélkül elmúlt!

Szerintem ne siettesd! Jobb neki, ha akkor jön, amikor kell!

Boldog babázást.

34 hetes.

2009. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Nyugodtan ülj be a kádba, mitől lenne a saját kádatok fertőzésveszélyes??? Én végig fürödtem az első terhességemet is, most is imádok nagy vízben lazulni!

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek és boldog babavárást!!!
2009. jún. 7. 19:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Szió!!

Aztán tessék majd irni mikor váltatok ketté, meg mekkora lett a drágád meg ilyeneket!!

Persze csak ha lesz időd!!

Sok sok sikert!! Szorítunk

pusz egy 10 hós ördög és anyucija

2009. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!