Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! 16 hetes ikres...

LN09 kérdése:

Ikres anyukák! 16 hetes ikres kismami vagyok! Jövő héten megyek Uh-ra, de érdekelne, hogy nektek ilyen korban mekkorák voltak a babáitok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont akkorák, mint a többi, nem iker baba.
2010. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én megírnám neked szívesen, csak a 18 hetesen nem mértek már hosszt, hanem csak fej kereszt, hosszanti átmérőjét, a has kerületét és a combcsomt hosszát. Amúgy az van a papírra írva, hogy a terhességi kornak megfelelő. Miért kell 17 hetesen uh-ra menned?
2010. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem probléma mentes a terhességem, ezért két hetente kell mennem, ami jövő héten esedékes. Utána pedig nem lesz a dokim egy darabig, azért is.

Csak azért érdeklődtem, hogy mekkorák lehetnek, mert nekem nincs hasam. Nem vagyok kövér, 58 kg vagyok, és sokan megjegyzik, hogy nincs hasam :( Ezért lenne neked furcsa, hogy két 16 cm-es baba van bennem.

2010. jan. 20. 13:05
 4/13 A kérdező kommentje:
ezért lenne nekem furcsa... Bocsi.
2010. jan. 20. 13:06
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem szüléskor akkora hasam volt, mint egy 6 hónapos szimpla terhesnek.

A has mérete semmire nem enged következtetni, ezt megtanultam, a szimpla terhességnél azt se tudták sokan, hogy terhes vagyok. Magas vagyok, ezért van hely a babának, nem kell kitüremkedni. Biztos nálad is ilyesmi van...

Első voltam.

2010. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát azért magasnak éppen magas nem vagyok :) 156 cm.

Arra is gondoltam, hogy talán nem eszek annyit amennyit kéne, és azért nem nő.

Rokonok is panaszkodnak, hogy nem hízok. De ha nem megy, nem fogom erőltetni. Hányni azért nem fogok, mert nem esik jól valami.

Ettől lehet?

2010. jan. 20. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 2. vagyok. Van akiben "elveszlik" a baba és alig látni rajta, hogy terhes és mégis akkor a babát szül, mint más,akinek "hordó" hasa van. Ha az uh-on megmérik és azt mondják, hogy jók a méretek, akkor az a lényeg. Amúgyis az "ikerterhesség hétről-hétre"- ben azt írják ,hogy kb a 20 héttől kezd el látványosan nőni a pocak. Ha pedig normálisan táplálkozol ahogy írtad, akkor biztos, hogy jól fejlődnek, nem is kell annyit enned, hogy kihányd. Holnap nekem is vissza kell mennem uh-ra, mert az egyik kisebb,m int a másik és mivel ezt ráírták a 18 hetesen így vissza kell mennem kontrollra. Amúgy eddig minden rendben volt/van a kicsikkel?
2010. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy van aki 1 dekát sem hízik terhessége alatt, van aki meg 20-30 kilókat, a lényeg, hogy a babák nőnek attól, hogy te nem hízol, sőt ugye te is 2-t táplálsz nem pedig 1 babát.Majd azért írdd meg, hogy mit mondtak az uh-on,jó?
2010. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze, megírom. Eddig minden rendben volt. Csak ugye az ember bujja a netet, és elolvas mindent.

Beszéltem ikres mamikkal 16 hetesen 5-6 cm-esek voltak a babáik. Ezért nem értem akkor hogyan lehetnek 16 cm-esek. Nekem 12. héten voltak 6 cm-esek.

2010. jan. 20. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
5-6 cm-esek pedig még csak a 12. héten. Ők ugyanúgy nőnek, mintha 1 lenne.
2010. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!