Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami aki a...

Van itt olyan kismami aki a 37. héten szült meg?

Figyelt kérdés
Lehet tudni mitől indult be a szülés?És pontosan a 37.hét melyik napján?Milyen súllyal született a kicsi és nem volt már koraszülött?
2009. jún. 7. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, az én kisfiam a 37. héten született. nagy baba lett, mert cukros voltam, így 3800g-os, és 52 cm volt :)

Mitől indult be? 36. héten elküldtek vizsgálatokra, hogy császár lesz, és én ezt annyira nem akartam, hogy nagyon-nagyon akartam, hogy beinduljon :) Beindult, és végül simán sikerült megszülni.

Nem volt koraszülött, 2 órát volt inkubátorban, mert fázott.


könnyű szülést neked :)


11hkm

2009. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Nekem is a 37.hétre jött a kisfiam,és nem volt koraszülött ugyanis a 36.hét előtt érkezett babák a korasztülöttek!

3150grammal és 54 cm jött világra a drágám!

Reggel 3/4 hétkor folydogált a magzatvíz ,és bementünk a kórházba ahonnan haza se engedtek,aztán megvizsgáltak ,és már jöttek is fájások ,majd délután fél 5 kor megszületett a kisfiunk!!

Minden rendben volt szülés alatt nem kaptam infuziót meg semmi beavatkozás sem volt!!

Bolog vok hogy ilyen szülésem volt jobbat el sem képzelhettem volna!!

Epidurális érzéstelenítésről gondolkodtam ,de örülök hogy végül nem kértem!!

Teljesen egészséesen jött a világra a picikénk!!

Első babánk!!

Üdv és sok sikert a szüléshedhez!

puszi egy 10 hós baba anyukája

2009. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ja bocsika most nézem irod mitől indut be?!!

Hát akkor amikor én szültem front volt forró,meleg Augusztusi délutánon volt!

De én sajna sokat stresszltem terhesség alatt.hogy milyen lesz a szülésem!!!üdv nikol voltam

2009. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ma léptem a 37.hétbe és már annyira szeretném látni a kisfiamat hogy nem bírom,sajna súlybecslést nem csináltak nem tom hol tarthat,de már nagyon szeretnék szülni.Uh szerint 28.ára vagyok kiirva,utolsó mensi szerint mára lennék.Baj ha én már nagyon akarom hogy kijöjjön?Ösztönözhetem vm.vel?
2009. jún. 7. 13:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy első baba és jóslók vannak de el is múlnak,néha a derekam is fáj úgy hogy meg se bírok mozdulni de az is elmúlik!
2009. jún. 7. 13:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

kb úgy lehetsz, mint én voltam :)

én beszékgettem vele nagyon sokat, kicsit melegebb vízben fürödtem, gyalog mentem föl az emeletre.

ja, és azt nem írtam meg az előbb, de este 10-kor elfolyt a magzatvizem. így indult be a szülés.


első voltam

2009. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek:Írtad hogy nagyon-nagyon akartad hogy kijöjjön de tudtál vm.t tenni hogy ki is jött???
2009. jún. 7. 13:08
 8/15 A kérdező kommentje:
De sokan írják hogy nem ajánlatos fürdeni kádban a fertőzés miatt akkor hogy van ez hogy mégis üljek meleg vízbe a jóslóknál is??És megkérdezhetem hogy a méhszájad milyen állapotban volt?Nekem a 32.héten 2000,azóta nem nézték!Köszi
2009. jún. 7. 13:11
 9/15 anonim ***** válasza:

nem ültem bele, a hasamat zuhanyoztattam :)

egyszer sem öltem kádban terhesen!

aztán, hogy a meleg vizes hasi zuhany segített-e vagy sem, nem tudom, kibújt a babám a császár elől :)

2009. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,remélem hamarossan látom a kisfiamat!

Minden jót neked!! :)

2009. jún. 7. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!