Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamák, nektek...

Allergiás kismamák, nektek sem lehet bogyót szedni?

Figyelt kérdés

Cak Ca-pezsgőtablettát ihatok, de semmi mást nem szedhetek az allergiámra, és már nagyon nem bírom. Az orrom ilyen tengervizes orrbigyóval tartom picit nedvesen, meg "tisztán"

És amire eddig éppen csak tüsszögtem az teljesen kifektet.

Valami jó 5let, amivel lehet enyhíteni?

(házi por, és fű félék pollenje)


2009. jún. 7. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos valoban igy van. Azonban nem csak terhesseg alatt, de meg szoptataskor sem lehet szedni semmit.
2009. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Próbáld meg a homeopátiás Coryzalia-t,ez allergiára van!Nem biztos,hogy használ majd,de egy próbát megér,hátha segít.

Kisfiam már megszületett,de kismamaként nekem sem lehetett a korábbi gyógyszereket bevennem,csak az orrsprayt engedélyezte a dokim.Na,legalább ezt szabadott és sokat segített.(Nasonex)

Azt mondta anno az orvos,hogy egy-egy fújás mennyisége olyan csekély,hogy abból nem jut el semmi a babához.

Kellemes babavárást! ;)

2009. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is allergiás vagyok, pár hete voltam allergológusnál, hogy mit lehet szedni. (39 hetes vagyok)

Calcium pezsgőtabletta, tengervizes orrspray, és van egy orrkenőcs ami a pollenek megtapadását megakadályozza.

Dr. Theiss Alergol:

[link]


A doki a Coryzaliát is ajánlotta. Homeopátiás készítmény, terhesek és szoptatós anyukák is szedhetik.

2009. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!