Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergias kismamak! Ti mit...

Allergias kismamak! Ti mit csinaltok? Szedtek antihisztamint?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmilyen allergiam, erre tavaly nyaron napallergias lettem. Tudomasul vettem, nem napozok. :( Tegnap ota megallas nelkul folyt az orrom, a konnyem, viszketett a szemem, minden tulzas nelkul percenkent minimum 2x-3x kellett torolnom, fujnom. 1 oraja nem birtam tovabb, vettem be egy Zyrtec-et, ami fel ora alatt megszuntette. Utana olvastam el, hogy terhesen nem lehet szedni. Akkor most mit csinaljak? Az ejjel aludni se tudtam a szornyu tunetek miatt. Most vegyek be naponta egyet vagy ne? 35 hetes kismama vagyok.
2010. ápr. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is allergiás vagyok sajnos elég durván,bár még nálam nem jelemtkezett,hátha nem is fog..1szemmel semmit nemártottál,de mielőtt bármit beszednél,kérdezd meg az orvosod,mert sajnos nekem azt mondta,hogy semmit nem szedhetek az allergiámra,csak esetleg orrspray-szemcsepp,ez oké,csak nekem együtt a 3(szemcsepp-orrspray-gyógyszer)szokott úgyahogy használni,jobban mondva enyhíteni.Tudom sajnos hogy milyen elviselhetetlen,de inkább kérdezd meg van e valami amit szedhetnél,hátha neked az is használna,mert nekem csak 1féle gyógyszer jó rá,ami nem szedhető.Neked legalább már nemsokáig kell szenvedned ettől,a végefelé jársz:) (24h)
2010. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt! Holnap elmegyek a dokihoz.
2010. ápr. 27. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szedtem semmit :( Azért egy dokit kérdezz meg, hátha van valami ötletük.
2010. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is elég kemény allergiás rohamaim voltak..

Én semmi gyógyszert nem szedek, csak homeopátiás bogyókat (sokat segít nekem).

Beszereztünk otthonra egy levegőszűrőt és egy sólámpát - néha jónak tűnik és a babának is jó lesz majd :)

Sópipa - ez az, ami azonnal hat és nagyon hatékony nekem.

Ezen kívül van még egy sós orrspraym régebbről, ő is nagyon jó, azonnal lepucolja az irritáló anyagokat a nyálkahártyáról.


Ezekkel a dolgokkal az idő nagy részét tünetmentesen ki tudom húzni. Ha ezek közül egyet választhatnék, akkor a sópiát tartanám meg.

2010. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!