Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamák! Ti hogyan...

Allergiás kismamák! Ti hogyan enyhítitek a tüneteket?

Figyelt kérdés
Tegnap iszonyatosan előjött az allergiám,már vártam,pár éve szenvedek vele augusztus közepétől októberig.A gyógyszertárban semmit nem tudtak adni,mert az antihisztaminos készítmények nem ajánlottak terhességnél.Nem tudtok valami jó módszert?
2010. aug. 13. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi:( Nem lehet sem gyógyszer, sem orrcsepp...kész kínlódás volt az az időszak:)


Ráadásul nekem semmit sem mutatott ki a teszt, amolyan rejtett allergiás vagyok (ezt orvos mondta nem én találtam ki), tehát azt sem tudtam,hogy mondjuk ha porolok fogjam e az orrom be, vagy ha macska mellé megyek, mert egyszer előjött,máskor nem:)


Szóval ami bevált: szorítottam az orrom amikor éreztem,hogy viszket, a szeme dörzsöltem és fújtam a nózim:)


Próbálj maszkot venni...gyógyszertárban kapható.Mire vagy allergiás?

2010. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én csak szenvedek. meg dm-ben lehet kapni sóoldatos orsprayt, néha azt használom.
2010. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)Nem voltam még allergiavizsgálaton,de a fekete ürömre tippelek,mert tavalyelőtt kicsit később kezdett el virágozni,mint a parlagfű,és nekem akkor jött ki.Az a baj,hogy állandóan tüsszögök is,szegény babám,gondolom nem tudja mire vélni ezeket a rázkódásokat...29+3hetesek vagyunk.
2010. aug. 13. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én szénanáthás vagyok. Mikor kiderült évekkel ezelőtt szedtem rá gyógyszert de nem használ. A parlagfű és a fekete üröm nekem is rajta volt a listán sőt a gyomnövénykeverék és a gabonafélék is. Mindig folyt a könnyem, viszketett a szemem, bedugult az orrom, de mióta terhes vagyok nem voltak ilyen erős tüneteim sőt még beteg sem voltam pedig a családban sok volt az influenzás. Egyedül most csak az orrdugulás van ami miatt néha nehéz aludni de jobb mintha minden jelentkezne. Sajna tényleg nem nagyon lehet szedni ilyenkor semmit, hátha neked is enyhülne kicsit.

38hkm

2010. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jajjj,én is abban reménykedtem,hogy a terhesség alatt nem fog kijönni,de sajnos nem így lett.Persze még nagyon az elején vagyunk a szezonnak,lehet,hogy enyhébb lesz?
2010. aug. 13. 11:09
 6/9 anonim válasza:

Nekem semmi sem használt(homepátia,hasonló módszerek),ami használt volna meg nem lehetett szedni...

Kivártam,míg elmúlt....(1 hónapig orfolyás stb.)

2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem enyhült minden tünetem, a vakaródzás orrfolyás könnyezés tüsszögés minimális lett szerencsére. :) Pedig én aztán szinte mindenre allergiás vagyok ami létezik!!!
2010. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem bejött a homeopátiás Histaminum!!!

2010. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat lányok,most hétvégén úgy kitört rajtam az allergia,hogy azt hittem megbolondulok:-(Találtunk egy olyan szert,aminek az a neve,hogy Pollengrape(szőlőmag kivonat kapszula).Ezt kismamák is szedhetik.Még nem érzem a hatását,ti tudtok róla valamit?
2010. aug. 16. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!