Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék hogy ne kapjam...

Mit tehetnék hogy ne kapjam el? Lent!

Figyelt kérdés

Párom hugát kihozták (ilyen dilis otthonbol) azt tök beteg már nekem fáj a gyomrom annyira köhög. Éjjel még hányt is elvileg bár én nem hallottam (még szerencse) tuti én is mentem volna mellé hányni. Párom apja nem képes még vissza vinni a dilisotthonba :S . Ja és nem rakja a szája elé a kezét. Már az egész házat végig köhögte. Párom már nagyon csunyán összaveszett az apjával, de semmi hatása sem volt.

26hkm


2012. febr. 26. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a párod apja szereti, ragaszkodik hozzá, hiszen a lánya, bármennyire is "dilis" szerinted!
2012. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban szereti apósod a saját lányát bármennyire is "dilis", mint téged....amin nem is csodálkozok!!!
2012. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem az a baj hogy szereti hanem az hogy betegen is kihozza pedig mondták hogy ne hozza ki.


Engem nem is kell szeretnie!

2012. febr. 26. 16:47
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit befogadnak, annak tűrnie kell! Ha neked nem felel meg, akkor legyél nagylány, menj albérletbe, dolgozz keményen és állj meg a lábadon.Amúgy szülő leszel, az nem fordult meg a fejedben, h azért hozták haza, mert betegen ápőlni szeretnék saját lányukat és otthoni környezetet biztosítani a beteg gyermeküknek?Te nem tennéd meg a sajátodért?
2012. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem azért hozta ki mert beteg.... A tegnapi hányás még mindig ott van a szobájába söt még az ágya is olyan a hányos cucca a kádba van még fürödni sem lehet. Akkor miröl beszélünk?

Ha én gyerekem lett volna ilyen akkor elviszem a dokihoz meg az "intézetbe" megkérdeztem volna ott miért nem kezeli a doki. Nem is jó gyógyszert adnak neki ott. 2 bátyja van ök se dijjazták hogy igy lett kihozva. Söt sogoromnak van kislány ebbe a hónapba 2 hétig nem volt suliba hogy fogja bepótolni ? Szerintem sehogy ja és elsö osztályos még.


Köszönöm a kioktatás de az ilyet qrvára utálom!

2012. febr. 27. 16:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mire számítottál? Azt gondoltad, hogy mindenki elkezd egyből sajnálni, ahhoz elég fura megnyilvánulásaid vannak. Láthatóan utálod ezt a szerencsétlen beteg lányt, gondolom nem tehet arról, hogy ilyen. Nem kellett volna ilyen hangnemben, ilyen undorral írni egy beteg emberről és akkor talán jobban tudtak volna azonosulni veled a válaszolók.Elég érdekes nézeteid vannak. És tényleg fura (ahogy már többen is leírták), hogy egyáltalán minek laksz ott, ha ennyire nem tudod ezt a szegény lányt elviselni.
2012. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!