Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék hogy ne kapjam...

Mit tehetnék hogy ne kapjam el? Lent!

Figyelt kérdés

Párom hugát kihozták (ilyen dilis otthonbol) azt tök beteg már nekem fáj a gyomrom annyira köhög. Éjjel még hányt is elvileg bár én nem hallottam (még szerencse) tuti én is mentem volna mellé hányni. Párom apja nem képes még vissza vinni a dilisotthonba :S . Ja és nem rakja a szája elé a kezét. Már az egész házat végig köhögte. Párom már nagyon csunyán összaveszett az apjával, de semmi hatása sem volt.

26hkm


2012. febr. 26. 11:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez elég nehéz így eleve nem kelet volna kihoznia a párod apjának ha ennyire beteg ennyi esze lehetett volna. Agyatok rá maszkot szellőztetés.És minél hamarabb vigyék vissza

Vagy esetleg nem tudsz átmenni a szüleidhez addig?

32hkm

2012. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a baj anyámék 120kmre laknak. Volt nyitva ablak mindenhol csak mindig becsukta az apja. De már a köhögésétöl én tudnék hányni :S .
2012. febr. 26. 12:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és ha szol párom még apjának áll fejjebb :S
2012. febr. 26. 12:33
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Költözz tanyára és ott tuti senki nem fog köhögni rajtad kívül,..szellőztess, próbáld meg kerülni vele a kontaktust mást nem tudsz tenni.Mi lesz ha lesz még egy gyereked és a nagyobb köhögni fog: Netán taknyos lesz és beteg?? Elviteted otthonról??
2012. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy szájmaszkot.Én is használom,mert az ovis fiam beteg,én meg terhes vagyok.
2012. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4es köszi az oktatást de nem kértem az más hogyha az én gyerekem lesz beteg én elvinném dokihoz.

Köszönöm a normális válaszokat

2012. febr. 26. 13:07
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Inkább nem írok semmit a fent említett dilis szóra.. Te az a tipikus elkényeztetett élősködő lehetsz, de nem baj ilyennek is kell lennie. Nem kötelező velük lakni, ha nagy kislány vagy gyereket csinálni, akkor külön menni is legyél már az. Ahogy te mondod "dilis" ami számomra és még a normálisak számára is értelmileg beteg embert jelent, azaz valószínűleg nem érti, hogy a kezét a szája elé kell tenni. Ha annyira félsz, akkor szájmaszkot hordj és nem lesz semmi bajod...
2012. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mi lenne egyesek nem oktatnának ki? Nem azért irtam. Amugy 30 évesröl van szó. Ügyeleten is csak ACC irtak fel neki.
2012. febr. 26. 13:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy dilis otthon, olyan nincs! Ha jól értem a szülei hazavitték a kislányukat pár napra, aki beteg és neked ez a problémád. Mivel a kislány van otthon, Te pedig odaköltöztél, és téged idegesít a köhögés javaslom költözzél el, és akkor minden rendben lesz.

Komolyan mondom hihetetlen. Amúgy a maszk tényleg jó megoldás, meg a füldugó, és akkor tuti nem fog semmi zavarni. Bár ki tudja...

2012. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bent is megmondták nem kéne kihozni mert nagyon beteg és nem csak én látom igy hanem akik itt élnek még azok is. Erröl ennyit
2012. febr. 26. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!