Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert valtozott meg ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert valtozott meg ennyire? Es mit tehetnek annak erdekeben hogy vissza kapjam ot?

Figyelt kérdés
Van 1 srac akivel nagyon joba voltunk meg minden,de nem reg elment osztalykirandulasra es mikor visszatert valahogy nagyon fura lett:(szinte alig koszon es mintha kerulne a latvanyom...majdnem osszejottunk a kirandulas elott es most 1 masik lany tetszik neki(a kirandulason ismerkedtek meg)es en ezt megertem de azert meg baratok maradhatnank nem de?hogyan erhetnem el azt hogy megint ugyan ugy dumalni tudjunk mint regen?Ugye ez csak azert van mert szerelmes?El fog ez mulni valamikor?:((
2008. dec. 3. 15:14
 1/2 anonim válasza:
Biztos a másik lány miatt változott meg.Fiúknál nincs barátság.Szerintem ne akard vissza,de ha mégis,tedd féltékennyé.Tojj a fejére és nevess egy másik sráccal,ne félj,eszi majd a kefét!
2008. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem attól tart, hogy nyomulnál rá, és mivel ő nem akar Veled járni, a "legjobb" megoldás szerinte, ha kerül. Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, és mondd meg neki, hogy ha számára is jelentett valamit a haverságotok, szeretnéd folytatni. Nyugodtan meg is kérdezheted, miért kerül, miért nem köszön. Egyenességgel néha sok mindent meg lehet oldani. De ha Te többet akarsz tőle, akkor hagyd, mert Neked is fájna, ha az új barátnőröl ömleng.
2008. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!