Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 6 hetesen 1 kg hízás?

Normális 6 hetesen 1 kg hízás?

Figyelt kérdés
Nem eszem többet, inkább változatosabban. Sztetek ez miért lehet? (168/61,4)
2012. febr. 24. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne vessetek meg, de én a 8. hétig híztam 2 kg-ot, 15 hetesen 3 kg-nál jártam, 24 hetesen 6 kg.

A védőnőm szerint havi 1 kg a jó.

2012. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia. En 16+0 hetes vagyok. 6 kg nal tartok. Ikrekkel. Nem eszek többet. Nekem azt mondta a védőnő, hogy ez normális. En is

Kétségbe vagyok esve, de akkoris a babák az elsők.

2012. febr. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Na akkor én kivétel lehetek mert 1. babával 32 kg-t híztam most várom a 2. babát 7 hetes terhes vagyok és zabálok mert állandóan éhes vagyok már 3kg-t híztam.

Igaz sikerült gyorsan lefogyni mert 55 kg voltam pár hete most 58 azt hiszem ennél a terhességnél is meglesz a 30 kg.Nekem senki nem mondott rosszat ha éhes vagyok egyek és azt ettem ami jól esett és nem bántam meg valószínű most sem fogom.Én úgy kezelem ezt a dolgot hogy 9 hónap bűntudat nélküli evészet és kiélvezem minden percét:::)))

2012. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!Ha nem eszem többet és a szervezetem mégis visszatart azt elég nehéz kontrollálni, de ha van ötleted hogy az efajta kisiklást hogyan lehetne mégis megelözni azt szivesen venném!

Örülök hogy más is van így-no nem annak hogy híztok, de hogy akkor ez nem egyedi eset.. Te sem ettél többet?

2012. febr. 25. 10:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Na azt örömmel hallom hogy a védönö is így gondolta! Végülis akkor ha benne maradok az egészséges 2-2,5 kg ban akkor nem kell aggódnom. Szerencsés vagy ha neked lement a 30 szuper vagy!:)
2012. febr. 25. 10:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nem volt könnyű ledobni mert szoptattam hónapokig és utána jött a kemény élet mindent ettem de nagyon keveset épp hogy ne haljak éhen és sokat mozogtam is hát ha jól emlékszem 4 hónap alatt dobtam le.Én azt mondom ne aggódj ami jól esik edd meg.
2012. febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok, ügyes vagy ha 4 hónap alatt leadtad! Mennyit sikerült lefogynod?
2012. febr. 27. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!