Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen kezdem el a terhest...

28 hetesen kezdem el a terhestornát megindulhat elöbb a szülés vagy lehet valami káros hatása a tornának?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! én 27 hetesen kezdtem el terhes tornára járni, és ezt nem úgy kell elképzelni mint az Aerobik Norbivalt :) hogy most aztán torna van ezerrel, hanem teljesen relaxáló nyugtató és felkészítő "tornának" lehet ezt nevezni. Káros hatása biztos hogy nincs, hiszen ezt nem egy laikus ember vezeti, hanem egy gyógytornász/terhes tornász , aki tudja hogy mi az amit csinálni kell és mivel lehet egy kismamát megmozgatni, de nem ki fullasztani. Bár az első alkalom - ha előtte nem mozogtál - lehet hogy kicsit fárasztó lesz. Nállam az orvos és a védőnő is ezt javasolta, és beutalóval mentem, de ha te ismersz valami jó terhes tornászt, akkor úgy is elmehetsz, persze azért szólj róla előtte a védő nődnek, vagy dokidnak hogy tudjanak róla.
2012. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!